• Job offers
  • CRM Consultant
    New
    Other

    CRM Consultant

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      JavaScript

      regular

      CRM

      regular

      SQL

      junior

      API

      junior

    Job description

    Online interview

    Kim jesteśmy: Sales Insiders to nowopowstająca firma, która będzie zajmować się dostarczaniem systemów CRM, marketing automation oraz usług doradztwa z zakresu sprzedaży i marketingu dla średnich i dużych firm. Jeśli chcesz stać się częścią tej przygody – aplikuj do nas!

    Oferta pracy: CRM Consultant

    Lokalizacja: Poznań (praca onsite/hybrydowa)

    Opis stanowiska: Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko CRM Consultant, która będzie odpowiedzialna za dostarczanie wiedzy i rozwiązań produktowych do naszych klientów.

    Twoje zadania obejmą różnorodne aspekty związane z wsparciem sprzedaży, doradztwem technologicznym oraz wdrażaniem narzędzi CRM.

    Wraz ze wzrostem spółki, będziesz mógł/a zdefiniować swoją przyszłą rolę w strukturach firmy.

    Obowiązki:

    • Wsparcie działów sprzedaży i marketingu w działaniach przedsprzedażowych, w tym przygotowanie prezentacji i demonstracji narzędzi
    • Dzielenie się wiedzą
    • Doradztwo i wspieranie klientów w procesie adaptacji do nowych technologii
    • Analiza potrzeb klientów i konfrontowanie ich z naszymi rozwiązaniami
    • Wdrażanie systemów CRM, marketing automation oraz innych z naszego portfolio u klientów
    • Wsparcie posprzedażowe

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia we wdrażaniu technologii biznesowych np. CRM/ERP/ ITSM lub pochodnych (warunek konieczny)
    • Znajomość JavaScript (min. mid)
    • Znajomość SQL (min. podstawowy)
    • Umiejętność pracy z API
    • Znajomość BPMN
    • Umiejętność pracy z klientem i rozumienia jego potrzeb
    • Znajomość rozwiązań CRM i marketing automation (mile widziane)
    • Rozumienie wpływu technologii na sprzedaż i marketing (mile widziane)
    • Umiejętność efektywnego wdrażania rozwiązań IT
    • Język angielski – poziom pozwalający na komunikację
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe 1-2 dni w miesiącu)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w otoczeniu nowoczesnych technologii
    • Pakiet wewnętrznych szkoleń
    • Dużą samodzielność
    • Możliwość awansu w strukturach firmy
    • Umowę o pracę lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zbudowane z części podstawowej oraz premii
    • Pakiet medyczny LuxMed (po okresie próbnym)
    • Pakiet sportowy MultiSport (po okresie próbnym)

    Check similar offers

    Projektant/Programista Ferryt

    New
    Britenet
    3.77K - 5.53K USD
    Fully remote
    SQL
    C#
    MsSQL

    Młodszy specjalista ds. marketing automation

    New
    CCC S.A.
    Warszawa
    CRM

    Technical Writer

    New
    Golem Factory GmbH
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    Communication
    English
    Agile

    Atlassian Engineer

    New