• Job offers
  • All offersKrakówTestingJunior QA Tester
    Junior QA Tester
    Testing
    S-Labs

    Kraków
    1 016 - 1 398 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      English

      regular

      Elekronika

      junior

      Cucumber

      nice to have

      Python

    Poszukujemy Junior QA Testera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za testowanie systemu automatyki domowej oraz aplikacji mobilnych. Praca u nas to doskonała okazja do rozwoju w obszarze zaawansowanych metod testowania, w tym automatyzacji testów aplikacji mobilnych oraz urządzeń IoT.

    Twoje zadania:

    • Testowanie systemu automatyki domowej Appartme oraz aplikacji mobilnych (manualne i automatyczne testy)
    • Tworzenie i egzekwowanie scenariuszy testowych
    • Raportowanie błędów oraz współpraca z zespołem deweloperskim
    • Możliwość nauki i udziału w automatyzacji testów aplikacji mobilnych oraz urządzeń IoT
    • Analizowanie i dokumentowanie wyników testów

    Wymagania:

    • Podstawowa znajomość teorii testowania oprogramowania (ISTQB mile widziany)
    • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki (mile widziane doświadczenie z urządzeniami IoT)
    • Chęć rozwoju w obszarze testowania automatycznego
    • Mile widziana znajomość narzędzi i frameworków BDD, takich jak Cucumber
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    All offersKrakówTestingJunior QA Tester

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S-Labs Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na po...more

    Check similar offers

    Specjalista ds. Testów CRM

    New
    Alior Bank SA
    Undisclosed Salary
    Kraków
    testowanie aplikacji
    SQL
    XML

    Junior Software Engineer in Test

    New
    Brainhub Sp. z. o. o.
    Undisclosed Salary
    Katowice
    Polish
    Communication
    English

    Test Automation Engineer 2

    New
    Allegro
    Warszawa
    Test Automation
    Log analysis
    English

    Tester automatyzujący