• Job offers

    Senior .NET Developer

    Łódź
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      C#

      regular

      PostgreSQL

      regular

      RabbitMQ

      regular

      REST API

      regular

      MS SQL

      regular

      .Net

      regular

      Angular

      nice to have

      Docker

    Do sekcji IT zajmującej się tworzeniem rozwiązań dla Działu Zakupu - zarządzającego ceną zakupu, sprzedaży, promocjami, utrzymaniem bazy asortymentu i tworzeniem bazy informacji o produkcie - poszukujemy eksperta w obszarze technologii C#/.NET, który wsparłby nas w tworzeniu architektury nowo tworzonych rozwiązań, a także w procesie refaktoryzacji i modernizacji już istniejących systemów opartych o C#/.NET i MS-SQL. Duży nacisk stawiamy na automatyzację procesów biznesowych, realizację strategii w połączeniu z wdrażaniem nowych technologii. Szukamy nowych kierunków np. Użycie AI, algorytmów i solverów usprawniających pracę biznesu.

    Twój zakres obowiązków:

    • proponowanie rozwiązań technicznych i architektonicznych, skupionych na zapewnienie jakości i optymalizacji rozwiązań,
    • wdrażanie standardów programistycznych, współtworzenie wizji dalszego rozwoju zespołów,
    • udział w rozwoju i implementacji rozproszonych aplikacji o wysokiej dostępności,
    • projektowanie rozwiązań opartych o technologie Angular, c#, PostgreSQL, kontenery (Docker) , API, RabbitMQ.

    Nasze wymagania:

    • proaktywna postawa, chęć proponowania rozwiązań,
    • doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych opartych o technologię C#,
    • doświadczenie w projektowaniu architektury aplikacji, systemów rozproszonych,
    • bogata wiedza z zakresu języków .NET Framework, .NET Core, .NET 5+,
    • znajomość technologii front-endowych (preferowany Angular),
    • znajomość aspektów związanych z obszarem CI/CD.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy z bazami SQL obejmującymi duże wolumeny danych,
    • znajomość modeli Machine Learning,
    • praktyczna znajomość UML i BMPN,
    • umiejętności prezentacji wniosków i rekomendacji.

    To oferujemy

    • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • możliwość pracy hybrydowej,
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
    • przestrzeń do eksperymentowania,
    • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
    • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
    • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
    • catering w biurze,
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
    • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

    Benefity

    • Czerwona Linia
    • Klub zwierzaka
    • Szkolenia I rozwój zawodowy
    • Pakiet socjalny, Pakiet sportowy
    • Dofinasowanie wakacji, kolonie dla dzieci
    • Prywatna opieka medyczna
    • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

    Check similar offers

    .Net Developer

    New
    Codahead
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    .Net
    .NET Core
    ASP .NET

    Senior .Net Developer

    New
    Pragmile
    6.76K - 7.6K USD
    Fully remote
    .NET Core
    .Net
    Docker

    Senior Full Stack Engineer

    New
    Clarksons
    5.53K - 6.79K USD
    Fully remote
    .NET C#
    Azure DevOps