• Job offers

    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      PaloAlto

      regular

      CTF

      regular

      ITSM

      regular

      NGFW

      regular

      NDR

      regular

      VPN

      regular

      NAC

      regular

      DLP

      regular

      HAProxy

    Job description

    Online interview

    Poszukujemy specjalistki lub specjalisty w obszarze bezpieczeństwa sieciowego, osoby która wspomoże nasz z zespołem cyberbezpieczeństwa oraz specjalistów od sieci w celu zwiększenia profilu bezpieczeństwa całego środowiska.

    Przykładowe zadania, jakie mogą Cię spotkać:

    • konfigurowanie reguł przepuszczania ruchu sieciowego,
    • administrowanie platformą firewall,
    • realizacja sieciowych wymagań biznesu w najbezpieczniejszy ze sposobów,
    • housekeeping: przegląd obecnych reguł, czyszczenie nieużywanych połączeń, szukanie odstępstw od trendów
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w realizacji projektów, audytów i innych inicjatyw,
    • tworzenie rekomendacji, procedur i najlepszych praktyk bezpieczeństwa dla developerów, devopsów i innych osób technicznych,
    • codziennie działania w środowisku o sporej złożoności i zróżnicowanym zapleczu technologicznym zarówno ze świata IT, jak i OT (ICS).

    Nasze wymagania (im więcej, tym lepiej, ponieważ będzie to rdzeń Twojej pracy):

    • Doświadczenie komercyjne z technologiami i produktami z zakresu bezpieczeństwa sieciowego, takimi jak NGFW, NDR, VPN, NAC czy DLP,
    • Znajomość protokołów sieciowych i standardów bezpieczeństwa sieciowego.
    • Znajomość koncepcji i mechanizmów zabezpieczających takich jak autentykacja, szyfrowanie, integracja danych,
    • Doświadczenie z urządzeniami i technologiami do zarządzania podatnościami i zagrożeniami.
    • Doświadczenie z tworzeniem i realizacją polityki bezpieczeństwa sieci.
    • Znajomość usługi sieciowych (np. nginx, httpd, HAProxy, Samba, NFS, iSCSI, squid),
    • Znajomość pryncypiów cyberbezpieczeństwa jak Zero Trust, Rule of Least Privilage i innych,
    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukanie nietuzinkowych rozwiązań,
    • Umiejętność pracy z dokumentacją – zarówno wykorzystanie jak i tworzenie.

    Mile widziane (jeśli chociaż jeden z poniższych punktów zgadza się z Twoim profilem, jest to dodatkowy punkt na Twoją korzyść):

    • certyfikaty poświadczające znajomość powyższych zagadnień,
    • doświadczenie z cyberbezpieczeństwem – CTF, red team, blue team itp.
    • znajomość rozwiązań PaloAlto i/lub F5,
    • znajomość systemów ITSM,
    • praca w projektach skupiających się na bezpieczeństwie sieciowym,
    • znajomość języka angielskiego.

    To oferujemy

    • współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B – w zależności od preferencji,
    • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu,
    • 2-3 dni pracy zdalnej w tygodniu na bieżąco oraz dodatkowe dni w wyjątkowych sytuacjach zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i najlepszymi tips & tricks,
    • wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę, zarówno w pracy, jak i w Gaming Roomie, catering w biurze z dopłatą pracodawcy,
    • zróżnicowane środowisko, gdzie doświadczysz zabezpieczenia wielu rodzajów systemów,
    • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 350 osób w dziale IT,
    • możliwość samodoskonalenia i rozwoju w wielu dziadzinach, takich jak: automatyka przemysłowa, programowanie, administracja rozwiązaniami on-prem lub cloud, program rekrutacji wewnętrznych.

    Benefity

    • Czerwona Linia
    • Klub zwierzaka
    • Szkolenia I rozwój zawodowy
    • Pakiet socjalny, Pakiet sportowy
    • Dofinasowanie wakacji, kolonie dla dzieci
    • Prywatna opieka medyczna
    • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

    Check similar offers

    Application Security Senior Specialist

    New
    Islandsbanki
    5.78K - 7.04K USD
    Katowice
    Fully remote
    Cybersecurity
    DORA
    PSD2

    Threat Detection Engineer - Splunk Developer

    New
    Euroclear
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Splunk
    IT Security

    Secure Development Engineer

    New
    ING Hubs Poland
    Security

    SOC L1 Analyst

    New
    Apius Technologies S.A.
    1.51K - 2.01K USD