• Job offers
  • IT Project Manager
    New
    PM

    IT Project Manager

    Łódź
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Scrum

      regular

      Project Management

      regular

      MS Office

      regular

      Analytical Thinking

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków:

    • udział w definiowaniu zakresu projektu,
    • udział w definiowaniu budżetu projektu, realizacja budżetu projektu,
    • tworzenie harmonogramu prac projektowych i jego realizacja,
    • zarządzanie zespołem projektowym,
    • wsparcie członków zespołu projektowego w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w projekcie,
    • zarządzanie zmianą w projekcie,
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami,
    • zarządzanie ryzykiem w projekcie,
    • tworzenie planu komunikacji w projekcie i jego realizacja, w szczególności organizowanie i prowadzenie spotkań projektowych oraz komunikowanie statusu projektu do interesariuszy,
    • zapewnienie wymaganej dokumentacji projektowej,
    • współudział w tworzeniu standardów zarządzania projektami oraz ich realizacja.

    Nasze wymagania:

    • umiejętność praktycznego zarządzania projektami potwierdzona minimum 5 letnim doświadczeniem,
    • doświadczenie w realizacji projektów na styku Biznesu i IT,
    • samodzielność, inicjatywa, zorientowanie na cel i rozwiązywanie problemów,
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz negocjacyjne,
    • doświadczenie w tworzeniu wskaźników, w szczególności miar efektywności projektów,
    • ogólna znajomość technologii informatycznych,
    • znajomość podstaw SCRUM,
    • wykształcenie wyższe,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • zachowywanie ustalonych standardów jakości,
    • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
    • znajomość narzędzi do zarządzania projektami,
    • wysokie zdolności analityczne,
    • udział w projektach dotyczących rozwiązań logistycznych i/lub e-commerce,
    • swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom B2).

    Mile widziane:

    • znajomość metodyk PMI / PRINCE,
    • udział w projektach dotyczących wdrożeń automatyki magazynowej,
    • znajomość procesów magazynowych,
    • doświadczenie w pracy jako analityk biznesowy.

    To oferujemy:

    • możliwość współpracy w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
    • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu (przy umowie o pracę),
    • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
    • przestrzeń do eksperymentowania,
    • współpracę opartą na wartościach. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
    • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
    • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
    • catering w biurze,
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
    • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

    Check similar offers

    Product Manager – Cloud Services

    New
    LetzCode
    11.8K - 12.9K USD
    Luxembourg
    Fully remote
    Product Management
    Agile
    Service Delivery

    Project Manager/Business Analyst

    New
    Digiteum
    3.02K - 4.53K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    English
    UX/UI
    Agile

    Product Manager

    New
    Profitroom
    4.22K - 6.06K USD
    Wrocław
    Fully remote