• Job offers
  • Data Engineer
    New
    Data

    Data Engineer

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Airflow

      regular

      QlikSense

      regular

      GCP

      regular

      SQL

      regular

      BigQuery

      nice to have

      Python

    Job description

    Online interview

    Do zespołu zajmującego się tworzeniem i utrzymaniem modeli danych, modeli Machine Learning oraz dashboardów Qlik Sense, poszukujemy doświadczonego Inżyniera Danych. Twoim zadaniem będzie rozwój modeli danych i optymalizacja całego cyklu życia produktu - od pozyskania danych poprzez ich integracje, po publikacje. Podejmując wyzwania z dziedziny Data, będziesz ściśle współpracować ze specjalistami Data Science oraz developerami Business Intelligence, aby zapewnić efektywne wykorzystanie danych i w oparciu o nie wspierać podejmowanie decyzji.

    Twój zakres obowiązków:

    • projektowanie, budowanie hurtowni danych w chmurze Google Cloud Platform (GCP), z wykorzystaniem BigQuery,
    • tworzenie i automatyzacja procesów ETL/ELT za pomocą Composer (Airflow)
    • współpraca z analitykami danych i zespołami biznesowymi w celu identyfikacji i realizacji potrzeb analitycznych,
    • udział w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji technicznej,
    • dbanie o wysoką jakość i wydajność tworzonych i utrzymywanych produktów.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy z Composer (Airflow),
    • znajomość języka SQL,
    • umiejętność projektowania i budowania skalowalnych i wydajnych systemów danych,
    • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
    • umiejętność pracy zespołowej i precyzyjnej komunikacji,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2, umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy z BigQuery,
    • znajomość jezyka Python,
    • doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową (np. GCP, AWS).

    To oferujemy

    • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • możliwość pracy 100% zdalnie
    • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu (przy umowie o pracę), - możliwość uczestnictwa w konferencjach
    • współpracę opartą na wartościach. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
    • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
    • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
    • catering w biurze,
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych.

    Benefity

    • Czerwona Linia
    • Klub zwierzaka
    • Szkolenia I rozwój zawodowy
    • Pakiet socjalny, Pakiet sportowy
    • Dofinasowanie wakacji, kolonie dla dzieci
    • Prywatna opieka medyczna
    • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

    Check similar offers

    Data Scientist

    New
    InPost
    Undisclosed Salary
    Łódź
    Fully remote
    Data Science
    Machine Learning
    PySpark

    Data Scientist (NLP Deep Learning Engineer)

    New
    Revolut
    Undisclosed Salary
    Bydgoszcz
    Fully remote
    Python
    NLP
    Large Language Models

    Programista BI (Qlik Sense)

    New
    Primaris
    Fully remote
    English
    Qlik Sense