• Senior Fullstack Developer (Java+React/Angular+Typescript)
    New
    Java

    Senior Fullstack Developer (Java+React/Angular+Typescript)

    7 063 - 7 693 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Java

      master

      AWS

      advanced

      TypeScript

      advanced

      Angular

      advanced

      React

      advanced

      SQL

      advanced

      JavaScript

      advanced

      Spring

      advanced

      NoSQL

      advanced

    Job description

    Opis Stanowiska

    Jako Senior Fullstack Developer (Java+React/Angular) będziesz częścią zespołu pracującego dla branży farmaceutycznej, specjalizującego się w inżynierii danych i systemach bioinformatycznych. Twoje główne zadania będą polegały na projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu aplikacji webowej, która zapewnia widoczność naszej platformy zarządzania danymi. Będziesz również współpracować z zespołami inżynieryjnymi z Polski, USA i Kanady w celu wspomagania działań rozwojowych oprogramowania oraz przyczynisz się do rozwoju społeczności naukowej poprzez tworzenie oprogramowania open-source.

    Praca wymaga elastyczności czasowej, ze względu na konieczność współpracy w strefie czasowej San Francisco (PT) w okresie wdrożeniowym. Następnie praca w naszej strefie czasowej z ewentualnymi spotkaniami po godzinie 5 p. m.

    Opis Firmy

    RITS to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna, oferująca wysokiej jakości usługi programistyczne na rynku polskim i międzynarodowym. Nasze wartości opierają się na innowacyjności, jakości i profesjonalizmie. Cenimy sobie proaktywne podejście do pracy oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności.

    Wymagania

    • Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania dla projektów lub produktów klasy korporacyjnej.
    • Bardzo dobra znajomość Java, w tym frameworków takich jak Spring, Hibernate/JPA.
    • Znajomość architektur mikroserwisów, zasad i wzorców.
    • Zaawansowana znajomość JavaScript i TypeScript (Angular 5+ lub React), HTML5.
    • Znajomość systemów kontroli wersji git i standardowego workflow GitOps.
    • Doświadczenie w budowaniu API i zrozumienie zasad REST.
    • Znajomość technik baz danych: SQL, NoSQL, bazy grafowe.
    • Biegłość w korzystaniu z modeli cloud computing (IaaS, PaaS, SaaS) oraz platform chmurowych takich jak AWS.
    • Doświadczenie z Docker, AWS (S3, IAM, EC2, ECR, ECS, AWS Lambda, Serverless).
    • Doświadczenie w rozwoju produktów zgodnie z metodykami Scrum.
    • Umiejętność projektowania komponentów oprogramowania przy ograniczonych i zmieniających się wymaganiach.
    • Dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

    Co Oferujemy

    • Stawka do 180/190 zł netto+VAT/h na B2B, uzależniona od wyniku po rekrutacji.
    • Możliwość pracy nad zaawansowanymi projektami międzynarodowymi.
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym i dostęp do szkoleń.

    Opis Procesu Rekrutacyjnego

    • Rozmowa telefoniczna - krótka rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem.
    • Weryfikacja HM'a - rozmowa kwalifikacyjna z Hiring Managerem.
    • Weryfikacja u klienta - spotkanie z przedstawicielem klienta.
    • Oferta - przedstawienie oferty pracy wybranemu kandydatowi.