• Job offers
  • All offersWarszawaArchitectureKonsultant EAM
    Konsultant EAM
    New
    Architecture
    RITS

    Warszawa
    23 887 - 31 237 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      SAP

      advanced

    RITS Software House w ramach RITS Group to firma informatyczna zajmująca się programowaniem, oferująca najwyższej jakości usługi dedykowane zarówno dla rynku polskiego, jak i międzynarodowego. Jesteśmy częścią grupy najszybciej rozwijających się spółek technologicznych. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają rozwój biznesu naszych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, pasja do technologii oraz dbałość o najwyższe standardy jakości.

    Oferujemy

    Umowę B2B 150-170 zł/h + VAT

    Pracę hybrydową z Warszawy

    START projektu styczeń 2025!

    Obowiązki

    • Samodzielną konfigurację systemu SAP ERP oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w modułach IM/PS, PM.
    • Konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie funkcjonalności CATS (Cross-Application Time Sheet) oraz WCM (Work Clearance Management).
    • Opracowywanie koncepcji implementacji oraz weryfikację wymagań klienta dotyczących rozwiązań SAP EAM, w tym GEF i LAM.
    • Ocenę wpływu implementowanych rozwiązań SAP AM na powiązane moduły: MM, AA, CO, FI.
    • Analizę oraz wsparcie procesów biznesowych związanych z zarządzaniem inwestycjami i gospodarką remontową.
    • Integrację systemu SAP z systemami zewnętrznymi.

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość modułów SAP: IM/PS, PM systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.
    • Znajomość funkcjonalności CATS (Cross-Application Time Sheet) oraz WCM – Work Clearance Management systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną konfigurację systemu oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.
    • Znajomość rozwiązań SAP EAM, w tym GEF, LAM w stopniu pozwalającym na weryfikację wymagań klienta oraz opracowanie koncepcji implementacji.
    • Znajomość modułów powiązanych: MM, AA, CO, FI systemu SAP ERP w stopniu pozwalającym na samodzielną ocenę wpływu implementowanych rozwiązań SAP AM na te moduły.
    • Dobra znajomość procesów biznesowych w obszarze zarządzania inwestycjami i gospodarki remontowej.
    • Doświadczenie w obszarze integracji systemu SAP z systemami zewnętrznymi.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne o profilu informatyka, telekomunikacja, bezpieczeństwo).
    • Minimum 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności analityczne i dotyczące pracy w zespole.
    • Proaktywna postawa i zaangażowanie w codzienną pracę.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

    Nie zwlekaj i zaaplikuj już teraz!

    Check similar offers

    System Architect – Cloud Transformation Leader

    New
    LetzCode
    12.2K - 13.2K USD
    Luxembourg
    Fully remote
    Azure
    AWS
    ART

    Technical Architect (Green IT)

    New
    Experis Manpower Group
    10.7K - 12K USD
    Fully remote
    Cloud architecture
    Dynatrace
    Turbonomic

    Cloud Architect

    New
    Sogelink Group
    7.48K - 8.73K USD
    Fully remote
    Kubernetes