• Job offers
    Java
    Randstad Polska Sp. z o.o.

    Katowice
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Scrum

      regular

      Java

      regular

      SQL

      regular

      JavaScript

      regular

      Python

      regular

      Spring

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Poszukujemy utalentowanego programisty Java, który chce współtworzyć przyszłość systemów zarządzania zamówieniami i dostawami, Jeśli masz doświadczenie w inżynierii oprogramowania wieloplatformowego i realizacji projektów, dołącz do zespołu i wspólnie z nami przekształcaj branżę.

    W tej roli będziesz odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności, usprawnianie istniejących rozwiązań oraz zapewnienie niezawodności naszych systemów. Będziesz ściśle współpracować z zespołami z innych krajów, angażując się w każdy etap cyklu życia oprogramowania. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i mieć realny wpływ na przyszłość technologii w globalnej skali!

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o UoP bezpośrednio u Klienta
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty pakiet benefitów
    • pracę w formie hybrydowej (biuro zlokalizowane w centrum Katowic)
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość uczestnictwa w ciekawych i rozwojowych projektach
    • rozwój w międzynarodowym środowisku pracy

    zadania

    • Projektowanie i rozwój skalowalnych systemów (3-warstwowe, oparte na chmurze)
    • Zarządzanie konfiguracją kodu i oprogramowania
    • Dokumentowanie systemów i funkcji
    • Uczestnictwo w ćwiczeniach kodowania i przeglądach kodu
    • Aktywne uczestnictwo w codziennych spotkaniach

    oczekujemy

    • Java: 3-5+ lat doświadczenia (Java SE/EE)
    • Python: 3-5+ lat doświadczenia
    • Frameworki: Spring Boot, Spring MVC, Django, FastAPI
    • ORM: Hibernate
    • Bazy danych: SQL i/lub NoSQL
    • Narzędzia budowania i CI/CD: Jenkins, GitHub
    • Architektura oprogramowania
    • API: Web API, REST
    • Testy automatyczne: JUnit, Selenium, PyTest, Unittest
    • Zarządzanie konfiguracją: GitHub, Jenkins
    • Znajomość metodologii Agile/Scrum

    Dodatkowe umiejętności (mile widziane):

    • Chmura: Azure, AWS
    • Konteneryzacja: Docker, Kubernetes
    • Bazy danych: PostgreSQL
    • Platformy i API: ServiceNow, Salesforce, TM Forum Open APIs

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

    All offersKatowiceJavaSoftware Developer (Java / Python)

    Check similar offers

    Back End Developer

    New
    Ciklum
    4.16K - 4.48K USD
    Wrocław
    Fully remote
    RabbitMQ
    C++
    C#

    Java Programmer with ELK

    New
    Eviden
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    Elasticsearch

    Fullstack Developer

    New
    Finture Sp. z o.o.
    Fully remote
    SQL
    Angular 16+
    Spring Boot