• Specjalista / Specjalistka ds. Bezpieczeństwa Funkcjonalnego
    New
    Other

    Specjalista / Specjalistka ds. Bezpieczeństwa Funkcjonalnego

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      FMEA

      regular

      FTA

      regular

      Functional Safety

    Jesteśmy polską firmą działającą w obszarze elektroniki i automatyki przemysłowej. Opracowujemy i oferujemy niezawodne, innowacyjne systemy na światowym poziomie. Naszymi odbiorcami są tak wymagający klienci jak kolej i wojsko. Współpracujemy ściśle z wiodącymi polskimi uczelniami technicznymi i jednostkami badawczymi, z którymi realizujemy wspólne projekty naukowe i badawczo-rozwojowe. Wielką satysfakcję czerpiemy z faktu, że w praktyce wszystkie nasze opracowania skutecznie wdrażamy. Tworzymy, dostarczamy i ciągle rozwijamy systemy oparte na nowoczesnych technologiach.

    Rail-Mil to my!

    Przyłącz się do dynamicznego zespołu!

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Bezpieczeństwa Funkcjonalnego.

    Miejsce pracy:  Warszawa, ul. Wał Miedzeszyński 628

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    ·        Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością w projektach rozwojowych,

    ·        Współtworzenie oraz nadzór nad dokumentacją związaną z bezpieczeństwem funkcjonalnym systemów,

    ·        Udział w rozwoju systemów sterowania ruchem kolejowym,

    ·        Udział w procesach certyfikacji systemów sterowania ruchem kolejowym,

    ·        Identyfikacja oraz analiza ryzyka bezpieczeństwa funkcjonalnego,

    ·        Opracowanie programów badań oraz nadzór nad badaniami.

    WYMAGANIA:

    ·        Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z transportem,

    ·        Znajomość procesu wytwarzania produktów i oprogramowania,

    ·        Znajomość norm CENELEC związanych z bezpieczeństwem systemów sterowania ruchem kolejowym (lub pokrewnych z zakresu lotnictwa)

    ·        Umiejętność prowadzenia analiz bezpieczeństwa funkcjonalnego (FMEA, FTA lub pokrewne),

    ·        Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej systemu,

    ·        Znajomość języka angielskiego.

    Ponadto:

    ·        Dobra organizacja pracy

    ·        Kreatywność, samodzielność i sumienność w realizacji powierzonych zadaniach.

    ·        Dążenie do samorozwoju i poszerzania kompetencji

    ·        Kultura osobista

    OFERUJEMY:

    ·        Stabilne zatrudnienie

    ·        Elastyczny czas pracy

    ·        Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym

    ·        Możliwość udziału w rozwoju nowych produktów

    ·        Wsparcie zespołu w szybkim wejściu w realizację zadań

    ·        Ubezpieczenie medyczne (indywidualne i rodzinne)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na s...more

    Check similar offers

    Developer / Analityk Ferryt

    New
    Data Force Group sp. z o.o.
    4.61K - 5.98K USD
    Fully remote
    Analityczne Myślenie
    BPMN
    Ferryt

    Software Engineer - Event-Driven Architecture

    New
    Kingfisher plc
    3.74K - 5.23K USD
    Kraków
    Fully remote
    API
    integration
    Kafka

    Implementation Tax Analyst

    New
    GreenMinds Sp. z o.o.
    5.98K - 6.48K USD
    Fully remote
    Analytical Thinking
    UML