• Job offers

    Warszawa
    3 813 - 4 576 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Active Directory

      regular

      SIEM

      regular

      DLP

      regular

      PAM

      regular

      EDR

      regular

      IPS

      regular

      GPO

    Job description

    Online interview

    Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

    Grupie Raiffeisen zaufało już ponad 16 milionów klientów w 14 różnych krajach. Krajobraz bankowości się zmienia, dlatego i my się zmieniamy. Dzięki zwinnym zespołom, szybkiej wymianie wiedzy, samodzielnej pracy i kreatywności jako Grupa wprowadzamy na rynek produkty i usługi finansowe skrojone do potrzeb naszych klientów!

    W Polsce istniejemy od 1991 roku, od 2018 jako Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce. Nasza działalność statutowa obejmuje przede wszystkim obsługę kredytów walutowych i pożyczek hipotecznych. Aktualnie w oddziale zatrudniamy ponad 300 osób, w tym także znaczący i prężnie rozwijający się zespół IT.

    Dołącz do naszego zespołu jako IT Security Specialist. Twoje główne zadania to definiowanie wymagań bezpieczeństwa, identyfikacja zagrożeń oraz opiniowanie nowych systemów IT. Współpracuj z nami nad innowacyjnymi projektami w obszarze cyberbezpieczeństwa, testując aplikacje i weryfikując infrastrukturę sieciową grupy RBI. Oferujemy wsparcie w rozwoju i pracę w dynamicznym środowisku.

    Twój zakres obowiązków

    • definiowanie wymagań bezpieczeństwa dla projektowanych rozwiązań IT;
    • opiniowanie nowych rozwiązań oraz systemów informatycznych pod kątem zgodności z wymaganiami i standardami bezpieczeństwa Grupy RBI;
    • opracowanie procedur i rekomendacji w obszarze bezpieczeństwa IT;
    • identyfikacja i analiza zagrożeń oraz incydentów bezpieczeństwa;
    • udział w projektach wdrożeń dla rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa;
    • planowanie oraz koordynacja testów bezpieczeństwa aplikacji i systemów IT;
    • weryfikacja poprawności w usuwaniu podatności w aplikacjach, systemach oraz infrastrukturze sieciowej organizacji.

    Nasze wymagania

    • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa;
    • praktyczna znajomość mechanizmów bezpieczeństwa systemów IT, w tym systemów klasy / SIEM / DLP / PAM / EDR / IPS;
    • umiejętność zarządzania incydentem bezpieczeństwa;
    • umiejętność korzystania z systemów klasy SIEM;
    • wiedza z zakresu hardeningu systemów operacyjnych i infrastruktury IT;
    • wiedza z zakresu przeprowadzania pentestów;
    • znajomość standardów (w tym OWASP) i metod zabezpieczania usług;
    • praktyczna znajomość ActiveDirectory oraz GPO;
    • wykształcenie wyższe informatyczne ze specjalizacją w obszarze IT;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Tak pracujemy nad projektem

    • dokumentacja
    • testy funkcjonalne
    • testy integracyjne
    • testy regresyjne
    • testy manualne

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe
    • budżet rozwojowy
    • czas na rozwój Twoich pomysłów
    • firma wspiera projekty open source
    • konferencje w Polsce
    • szkolenia wewnątrzfirmowe
    • szkolenia zewnętrzne
    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • owoce
    • spotkania integracyjne
    • firmowa drużyna sportowa
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • program rekomendacji pracowników

    Etapy rekrutacji

    1. Poznajemy Twoją aplikacje
    2. Dzwonimy do Ciebie
    3. Weryfikujemy Twoje doświadczenie i kompetencje
    4. Podejmujemy decyzję
    5. Witamy na pokładzie RBI!
    All offersWarszawaSecurityIT Security Specialist

    Check similar offers

    Security Architect (Night Shifts)

    New
    Akamai Technologies
    3.31K - 5.59K USD
    Fully remote
    DNS
    English
    TCP

    IT Project Manager IDAM

    New
    Euroclear
    Undisclosed Salary
    Kraków
    SailPoint
    Agile
    CyberArk

    IT Security Administrator / SOC Analyst

    New
    Experis Manpower Group
    3.05K - 3.56K USD
    Warszawa
    Cybersecurity
    SIEM