• All offersRobakowoSecurityGroup Information Security Expert
    Group Information Security Expert
    New
    Security
    Raben Management Services

    Full-time
    Experience
    C-level
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Raben Group are People with DRIVE who have been making the history of this company for 90 years. We are a team of over 11,000 people who share the same values and passion, which we share with our customers by offering tailor-made logistics solutions.

    Company profile

    Tech stack

      Project Management

      regular

      English

      regular

      Cybersecurity

    Job description

    offer-banner
    • Posiadasz praktyczne doświadczenie i bardzo dobrą znajomość naszych procesów i systemów operacyjnych?
    • Masz DRIVE do optymalizacji i odwagę stawiania czoła nowym wyzwaniom zawodowym?
    • W pracy napędzają Cię ambitne cele?

    Jeżeli tak - zapraszamy do zespołu bezpieczeństwa informacji w Dziale Ryzyka! Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziemy mierzyć się z nowymi zadaniami i świętować wspólne sukcesy.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie i wdrażanie projektów w Grupie Raben w obszarze Ryzyka, Cyber oraz IT
    • Monitorowanie i ocena ryzyk oraz rekomendowanie działań
    • Ocena poziomów bezpieczeństwa mechanizmów lub podmiotów
    • Realizowanie i optymalizowanie procesów bezpieczeństwa informacji
    • Szkolenie operacyjne i systemowe pracowników spółek Grupy Raben oraz udział w szkoleniach, konferencjach oraz warsztatach
    • Dbanie o realizację celów jakościowych i finansowych firmy
    • Wsparcie i współpraca z innymi działami w firmie, w szczególności z obszarem IT, w tym Bezpieczeństwem IT.

    Wymagania

    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze bezpieczeństwa informacji, ryzyka, IT lub Bezpieczeństwa IT
    • Znajomość zapisów ISO/IEC 27001:2017/2022 i innych standardów w obszarze bezpieczeństwa oraz praktyczne doświadczenie w ich wdrażaniu w organizacji
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji min. B2 (dodatkowe języki będą atutem)
    • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych dotyczących zbierania informacji o architekturze oraz mechanizmach i rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem informacji - mile widziane
    • Aktywny udział w testach bezpieczeństwa lub zarządzaniu incydentami bezpieczeństwa informacji i/lub cyberbezpieczeństwa
    • Dyspozycyjność do podjęcia wyjazdów służbowych do krajów wchodzących w skład Grupy Raben (do ok. 20% czasu w delegacji)
    • Znajomość metodyki zarządzania projektami, komunikatywność, systematyczność i skuteczność podejmowanych działań, umiejętność motywowania i inspirowania innych do działania, nastawienie na realizację zadań w zespole, prawo jazdy kategorii B (czynne)

    Oferujemy

    • Ciekawą i pełną wyznań pracę w zespole odpowiedzialnym za zarządzanie bezpieczeństwem informacji w Grupie Raben
    • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus) oraz wsparcie od pierwszych dni pracy, pełną opiekę w trakcie procesu onboardingu
    • Pracę umożliwiającą podróżowanie po krajach Grupy Raben
    • Możliwość realizacji zadań w modelu hybrydowym (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Robakowie k/Poznania)
    • Realna możliwość awansu zawodowego i rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
    • Udział w strategicznych, międzynarodowych projektach Grupy Raben
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i bezpośredni wpływ na wynik finansowy firmy.

    Mamy DRIVE do rozwoju!

    I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

    A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

    Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

    All offersRobakowoSecurityGroup Information Security Expert

    Check similar offers

    TVM Security Analyst

    New
    Appfire
    2.63K - 4.17K USD
    Katowice
    Fully remote
    SIEM
    CISSP
    Problem-solving

    RTS Intercom Systems Sales Manager

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    IT Support

    Security Architect (Night Shifts)

    New
    Akamai Technologies
    3.31K - 5.59K USD
    Fully remote
    HTTP
    DNS
    English

    SOC L1 Analyst