• Job offers
  • Administrator SAP BASIS
    New
    ERP

    Administrator SAP BASIS

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    PWPW S.A

    PWPW S.A

    Dzia艂aj膮c w bran偶y security printing jeste艣my obecni w codziennym 偶yciu Polak贸w! W naszych zespo艂ach spotkasz profesjonalist贸w z r贸偶nych dziedzin, zar贸wno poligraf贸w, pracownik贸w produkcyjnych jak i programist贸w, osoby z obszaru security czy administracji i marketingu. 艁膮czymy 艣wiat tradycyjny z cyfrowym. Realizujemy zadania badawczo-rozwojowe, a dbaj膮c o innowacyjno艣膰 stale monitorujemy rynek w dziedzinie technologii oraz zabezpiecze艅 stosowanych w dokumentach. Wsp贸艂pracuj膮c z zewn臋trznymi firmami i jednostkami badawczymi, tworzymy technologiczne rozwi膮zania, kt贸re pozwalaj膮 Nam czu膰 si臋 bezpiecznie.

    Company profile

    Tech stack

      SAP HANA

      advanced

      Analityczne My艣lenie

      advanced

      Oracle

      regular

      SAP PO

      regular

      WMware

      junior

    Job description

    Online interview

    馃捇Twoje g艂贸wne zadania:

    • Udzia艂 w projekcie wdro偶eniowym SAP S/4HANA
    • Administrowanie systemami SAP w zakresie BASIS
    • Monitorowanie technicznej poprawno艣ci pracy poszczeg贸lnych modu艂贸w SAP oraz聽interfejs贸w pomi臋dzy systemami SAP a systemami wsp贸艂pracuj膮cymi
    • Monitorowanie najnowszych poprawek/not wprowadzanych przez SAP
    • Prowadzenie instalacji, konfiguracji i test贸w nowych funkcjonalno艣ci w zakresie BASIS, baz danych i backup
    • Zapewnienie prawid艂owego funkcjonowania systemu SAP poprzez rozwi膮zywanie nieprawid艂owo艣ci wyst臋puj膮cych podczas pracy systemu,
    • Wsp贸艂praca z firmami zewn臋trznymi oraz z kom贸rkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi za utrzymanie infrastruktury w PWPW w zakresie bie偶膮cego utrzymania systemowego

    馃搶Nasze oczekiwania:

    • Do艣wiadczenie w pracy administratora SAP BASIS (m.in.: konfiguracja BASIS, backup)
    • Bardzo dobra znajomo艣膰 SAP PO
    • Bardzo dobra znajomo艣膰 baz danych Oracle, HANA, MaxDB
    • Posiadanie wiedzy dotycz膮cej powi膮za艅 mi臋dzymodu艂owych w SAP
    • Znajomo艣膰 zagadnie艅 infrastrukturalnych i sieciowych, WMware,
    • Wykszta艂cenie wy偶sze informatyczne/ techniczne
    • Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia, organizacji i samodzielno艣ci w dzia艂aniu, umiej臋tno艣膰 wsp贸艂pracy, orientacja na jako艣膰.

    馃憤Mile widziane:

    • Certyfikaty potwierdzaj膮ce znajomo艣膰 rozwi膮za艅 SAP
    • Znajomo艣膰 SAP Fiori
    • Referencje.

    馃巵Co oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Mo偶liwo艣膰 odbycia szkole艅 wewn臋trznych oraz zewn臋trznych oraz wsparcie w rozwoju zawodowym
    • Dost臋p do nowoczesnych technologii, narz臋dzi
    • Mo偶liwo艣膰 do艂膮czenia do prywatnej opieki medycznej w Lux-Med i plac贸wkach wsp贸艂pracuj膮cych
    • Zaj臋cia sportowe (mo偶liwo艣膰 skorzystania z karty Multisport, 13 sekcji sportowych).
    • 艢wiadczenia 艣wi膮teczne i inne dofinansowania.

    Check similar offers

    Konsultant SAP VDM/CDS

    New
    Connectis
    12.1K - 13.8K USD
    Krak贸w
    Fully remote
    SAP Fiori
    SAP Clean Core
    ETL

    MS Dynamics Consultant

    New
    Team Connect
    6.76K - 7.6K USD
    Fully remote
    Finance & Operation
    ERP AX
    D365

    AEM Developer

    New
    DTP, Digital Technology Poland
    Undisclosed Salary
    Pozna艅
    AEM
    HTML