• All offersPoznańSupportKonsultant Systemów Informatycznych – branża produkcyjna
    Konsultant Systemów Informatycznych – branża produkcyjna
    New
    Support
    PSI Polska Sp. z o.o.

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Umiejętności analityczne

      regular

      Angielski

      regular

      SQL

      regular

      JavaScript

      nice to have

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    Dołącz do zespołu, który wdraża innowacyjne oprogramowanie klasy APS/MES do zarządzania harmonogramem i monitorowania jego realizacji. Nasz system umożliwia efektywną, wydajną pracę największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z sektora produkcji Chcesz mieć swój udział w tworzeniu jednego z najnowszych rozwiązań tego typu na rynku? Dołącz do PSI Polska!

    Twój zakres obowiązków

    • analiza procesów i potrzeb biznesowych Klientów z branży produkcyjnej oraz przekładanie ich na wymagania funkcjonalne
    • udział w projektach wdrożeniowych od fazy analizy, poprzez wdrożenie, uruchomienie oraz nadzór produkcyjny
    • konfiguracja odpowiednich modułów funkcjonalnych systemu
    • tworzenie dokumentacji analitycznej, testowej oraz użytkowej systemów dedykowanych do zarządzania produkcją przemysłową
    • wsparcie merytoryczne zespołu projektowego Klienta

    Nasze wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w obszarach produkcyjnych)
    • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych (do 20% czasu)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • znajomość obsługi baz danych oraz tworzenia zapytań SQL
    • mile widziana znajomość podstaw programowania obiektowego

    To oferujemy

    • ciekawe projekty realizowane dla dużych, zadowolonych klientów (m.in. LPP S.A., Volkswagen, Audi, Airbus, Enea, PERN, MPK Poznań)
    • możliwość tworzenia i rozwijania autorskich produktów PSI (dla przykładu - jesteśmy w pierwszej 10. najlepszych światowych systemów WMS)
    • pracę w zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą
    • biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura
    • komfortowe biuro – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi i prysznice dla rowerzystów
    • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o 50-letniej tradycji
    • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii
    • jasno zdefiniowane ścieżki rozwoju kariery
    • konferencje i szkolenia technologiczne
    • pakiet świadczeń – platforma benefitowa, karta Multisport
    All offersPoznańSupportKonsultant Systemów Informatycznych – branża produkcyjna

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest PSI POLSKA_z siedzibą w Poznaniu, ul. Towarowa (dalej jako "administrator")...more

    Check similar offers

    Senior IT Specialist

    New
    45Avenue
    Warszawa
    IT Support
    Windows
    MacOS

    Junior Regulatory Affairs and Quality Specialist

    New
    Cardiomatics
    Undisclosed Salary
    Kraków
    English
    Analytics
    Medical Device Directive

    Configuration Technician

    New
    DTiQ Poland SP. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gliwice
    Fully remote
    Microsoft Windows
    Customer Support

    Specjalista/ka ds. wsparcia IT