• Job offers
    PRIMEO

    Kielce
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      PM

      regular

      Confluence

      regular

      Asana

      regular

      HTML

      nice to have

      CSS

      JavaScript

      WordPress

      PrestaShop

    Job description

    Online interview

    O nas

    Jesteśmy studiem programistycznym, stawiamy na kreatywność, profesjonalizm w każdym zadaniu i dobrą atmosferę w zespole. Poszukujemy do zespołu osoby, która podziela nasze wartości.

    Aplikuj do nas, jeżeli chcesz dołączyć do zgranego zespołu i preferujesz niekorporacyjną atmosferę w pracy.

    Praca w biurze w Kielcach lub hybrydowa.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie projektami i odpowiedzialność za sukces realizacji.
    • Współpraca z klientem i określanie szczegółów zadań projektu.
    • Koordynacja procesu realizacji i współpraca z zespołem - programistami, projektantami, menadżerami.
    • Planowanie i koordynacja realizacji zadań zespołu.
    • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji zadań.

    Nasze wymagania

    • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów i zarządzaniu zespołem.
    • Wykształcenie techniczne lub duże zamiłowanie do technologii informatycznych.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu.
    • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
    • Doświadczenie w stosowaniu zwinnych metod programowania i wdrażania.
    • Sumienność i głęboka odpowiedzialność za powierzone zadania.

    Wysoka kultura osobista.Mile widziane

    • Wykształcenie w kierunkach IT lub pokrewnych.
    • Praktyczna znajomość technologii front-end lub back-end.

    To oferujemy

    • Krótszy tygodniowy wymiar czasu pracy.
    • Kartę MultiSport.
    • Pełne wyposażenie stanowiska pracy: MacBook, telefon służbowy, zewnętrzny monitor dla wygody twojej pracy.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) lub kontrakt B2B.
    • Rozwój umiejętności - szkolenia, konferencje, literatura, doświadczony zespół.
    • Dostęp do platform z kursami online.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne
    • służbowy telefon do użytku prywatnego
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • parking dla pracowników
    • paczki świąteczne.
    All offersKielcePMIT Project Manager

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest PRIMEO Michał Pniewski z siedzibą w Kielcach, ul. Przyborowskiego 4 (dalej j...more

    Check similar offers

    Project Manager

    New
    Connectis
    2.14K - 3.64K USD
    Kraków
    Fully remote
    Scrum
    Axure
    Jira

    Product Owner

    New
    Wingspan
    5.08K USD
    Poland (Remote)
    Fully remote
    Product Management
    SQL
    BI

    Product Manager

    New
    Szkoła w Chmurze
    Undisclosed Salary
    Kielce

    Product Manager – Cloud Services