• Job offers
  • Specjalista ds. rozwoju API
    New
    Other

    Specjalista ds. rozwoju API

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      XML

      junior

      JSON

      junior

      SoapUI

      junior

      Postman

      junior

      SQL

      junior

    Job description

    Online interview

    Obowiązki:

    • Integracja interfejsów API z zewnętrznymi systemami dystrybucji
    • Rozwój nowych i optymalizacja istniejących interfejsów API
    • Testowanie interfejsów API w celu identyfikacji i naprawy błędów oraz debugowanie: przy pomocy SOAP UI i POSTMAN
    • Przygotowywanie procesów integracji i rozwoju interfejsów API, tworząc jasne i szczegółowe dokumentacje techniczne, które mogą być używane przez inne zespoły i w przyszłych projektach.
    • Współpraca między działowa, w tym z zespołem IT, działem marketingu i operacji, aby zrozumieć ich potrzeby i wdrażać rozwiązania technologiczne, które spełniają te wymagania.
    • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych oraz wymagań biznesowych, a następnie przełożenie je na konkretne techniczne rozwiązania.
    • Rozwój zawodowy i śledzenie aktualnych trendów w technologiach lotniczych oraz systemach dystrybucji i rezerwacji, aby ciągle rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w tej szybko zmieniającej się branży

    Wymagania:

    • Podstawowa znajomość języków programowania XML i SQL
    • Umiejętność korzystania z narzędzi do testowania i debugowania interfejsów API takich jak SOAP UI i POSTMAN.
    • Podstawowa znajomość technologii związanych z protokołami komunikacyjnymi, takimi jak HTTP, SOAP, XML, JSON.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz Outlook)
    • Samodzielność i terminowość w zakresie powierzonych zadań
    • Dobra organizacja pracy
    • Wysoka motywacja do realizacji celu
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność pracy z ludźmi, komunikatywność i kreatywność
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność podejmowania inicjatyw i proponowania rozwiązań
    • Dostępność do pracy hybrydowej z biura z Warszawy (min. 3 dni w tygodniu, reszta zdalnie)

    Oferujemy:

    • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w branży lotniczej
    • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
    • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
    • Pakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u
    • Atrakcyjny system premiowy

    Zapraszamy do aplikowania! ✈️

    Check similar offers

    Rust Developer

    New
    Darkpool.finance
    6.23K - 11.2K USD
    Fully remote
    Rust
    RabbitMQ
    Blockchain

    Lead Business Analyst (Simcorp) - Nykredit

    New
    BEC Poland
    Warszawa
    Simcorp Dimension

    Technical Consulting Engineer (SD-WAN)

    New
    Cisco Systems
    4.36K - 5.03K USD
    Kraków
    WAN
    EIGRP
    LAN

    Projektant/Programista Ferryt

    New