• Job offers

    Hybrid

    Tech stack

      Jira

      advanced

      ScriptRunner

      advanced

      insight

      advanced

      Xray

      advanced

      eazybi

      advanced

      REST API

      advanced

      Git

      advanced

      Confluence

      advanced

      Jira Service Management

      advanced

    Job description

    Starszy Programista JIRA

    Klient PKO BP

    Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

    Rodzaj zatrudnienia UOP

    Zakres obowiązków

    Zakres obowiązków i wymagania

    * W naszym zespole na co dzień:

    • Odpowiadasz za administrowanie, rozwój i konfigurację narzędzi Atlassiana.

    • Wspierasz użytkowników z obszaru biznesowego oraz IT.• Modelujesz procesy biznesowe.

    • Zajmujesz się zagadnieniami związanymi z zarządzaniem Jira na poziomie aplikacyjnym, jej konfiguracją i integracją z systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi również poprzez dedykowane wtyczki i dodatki.

    • Rozwijasz, wdrażasz i testujesz dedykowane rozwiązania oparte na Jira, służące m.in. do: obsługi procesów biznesowych, wspierania projektów informatycznych, organizacji pracy zespołów.

    • Wykonujemy podstawowe czynności administracyjne na serwerze aplikacyjnym np. modyfikacja plików konfiguracyjnych, uruchamianie/zatrzymanie usługi.

    • Wykonujesz raporty na potrzeby realizowanych projektów.

    • Wspierasz narzędziowo pracę Dyscypliny Platformy Rozwoju Oprogramowania oraz Formacji Transformacji Chmurowej.

    Poszukiwane kompetencje

    * To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • Masz doświadczenia w pracy z narzędziami firmy Atlassian - Jira (Data Center), Confluence, Jira Service Management w zakresie rozwoju i/lub utrzymania systemu.

    • Na co dzień rozwiązywałeś problemy zgłaszane przez użytkowników oraz miałeś udział w pracach projektowych/rozwojowych.• Znasz i potrafisz się sprawnie poruszać w najpopularniejszych rozszerzenia np. ScriptRunner, Insight, xRay, eazyBI, Structure.

    • Posiadasz umiejętność programowania niezbędne do tworzenia skryptów w ScriptRunnerze (Java/Groovy).

    • Znasz SDK Atlassian i REST API.

    • Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji - Git.

    • Znasz metodykę pracy Agile/Scrum/Kanban.

    • Jesteś samodzielny, dokładny, sumienny i posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    • Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia pracę z dokumentacją techniczną.

    • Posiadasz przynajmniej 3-4 letnie doświadczenie w pracy na narzędziach Atlassiana.

    Oferujemy

    - UoP na czas nieokreślony

    All offersWarszawaDataStarszy Programista Jira

    Check similar offers

    Senior Data Engineeer

    New
    Acaisoft
    5.59K - 8.14K USD
    Fully remote
    ETL
    Airflow
    AWS

    Senior Server Engineer (AWS+Java)

    New
    DAC.digital
    5.54K - 6.81K USD
    Fully remote
    Java
    AWS

    Senior BI Consultant

    New
    Connectis
    6.86K - 8.14K USD
    Fully remote
    SSIS
    SSAS
    ETL