• Job offers
  • All offersWarszawaAnalyticsStarszy Analityk
    Starszy Analityk
    Analytics
    PKO BP Finat

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Jira

      regular

      Confluence

      regular

      Git

    Job description

    Analityk

    Klient PKO BP

    Miejsce pracy Hybrydowo/ Warszawa

    Rodzaj zatrudnienia UoP

    Zakres obowiązków

    * W naszym zespole na co dzień:

    • Wspierasz użytkowników aplikacji Jira/Confluence w kwestiach utrzymaniowych i rozwojowych (Jira Software, Jira Service Management, Confluence).

    • Współpracujesz z zespołami deweloperskimi i z przedstawicielami jednostek biznesowych w celu zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.• Koordynujesz całość lub część prac projektowych.

    • Przygotowujesz materiały projektowe: specyfikacje techniczne i dokumentacje użytkownika.

    • Identyfikujesz problemy i projektujesz rozwiązania w obszarze procesów biznesowych i technicznych.

    Poszukiwane kompetencje

    * To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analizy biznesowe i systemowe) w projektach związanych z wytwarzaniem oprogramowania.

    • Znasz zagadnienia związane z wytwarzaniem oprogramowania, JIRA, Confluence, GIT.• Masz umiejętność identyfikacji i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu.

    • Jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, otwartą na zmianę i współpracowników.

    • Jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną w swoją pracę oraz rzetelnie realizujesz powierzone zadania.

    • Cechuje Cię dociekliwość i zawsze dążysz do wyjaśnienia/rozwiązania problemu do końca,

    masz doświadczenia w bezpośredniej pracy z Klientami przy definiowaniu wymagań biznesowo-systemowych.

    • Masz doświadczenia w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych.

    • Masz doświadczenia w pracy w metodyce zwinnej.

    Oferujemy

    -UOP

    Check similar offers

    System - Business Analyst

    New
    Scalo
    5.13K - 5.98K USD
    Katowice
    Fully remote
    UML
    SQL
    Enter price

    Senior Data Analyst

    New
    Devopsbay
    5.98K - 8.12K USD
    Fully remote
    Communication
    BI
    SQL

    Analityk Biznesowo-Systemowy (Smallworld)

    New
    BlueSoft
    Fully remote
    Smallworld
    PNI

    Analityk/ Analityczka Systemowy/Systemowa