• Job offers

    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      PaloAlto

      advanced

      Checkpoint systems

      advanced

      F5 Networks

      advanced

      Multihomed BGP

      advanced

      Radius

      advanced

      Trellix – d. FireEye

      advanced

      NAC

      advanced

      Juniper Networks

      advanced

      Azure

      advanced

      Trellix – d.McAffee

      advanced

    Miejsce pracy 100% zdalna

    Rodzaj zatrudnienia B2B

    Opis oferty Dla naszego klienta poszukujemy Inżyniera systemów zabezpieczeń do projektu na okres 12 miesięcy.

    Zakres obowiązków

    • Znajomość systemów Checkpoint Systems
    • Znajomość systemów Trellix – d. FireEye
    • Znajomość systemów Trellix – d.McAffee
    • Znajomość systemów Juniper Networks
    • Znajomość systemów F5 Networks
    • Znajomość systemów PaloAlto
    • Znajomość konfiguracji Multihomed BGP
    • Znajomość konfiguracji technologii zabezpieczeń NAC, Radius, TACACS
    • Znajomość technologii zabezpieczenia transmisji danych (firewalle NGFW, IPS i inne)
    • Znajomość technologii loadbalancing w oparciu o technologię F5 Networks
    • Znajomość technologii współpracy urządzeń sieciowych z Active Directory
    • Identyfikacja potrzeb rozwojowych w zakresie infrastruktury systemów sieciowych
    • Planowanie i wprowadzanie zmian do infrastruktury systemów sieciowych
    • Przygotowywanie środowisk testowych i rozwojowych w ramach infrastruktury sieciowej.
    • Bieżące utrzymanie systemów sieciowych
    • Udział w projektach w zakresie systemów sieciowych
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów sieciowych
    • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spo.ki i Klientami w realizacji zada. i projektów
    • Rozwiązywanie incydentów oraz zleceń standardowych w zakresie infrastruktury sieciowej
    • Opiniowanie rozwiązań technicznych pod kątem zgodności ze standardami
    • Planowanie rzeczowe i finansowe w zakresie wykonywanych zadań
    • Współpraca z serwisami dostawców zewnętrznych
    • Znajomość systemów Software Define Network w oparciu o technologii Cisco ACI
    • Znajomość systemów SAN w oparciu o technologie Cisco MDS
    • Znajomość technologii sieciowych środowiska Microsoft Azure

    mile widziane:

    • Prawo jazdy kategorii B

    Dodatkowo:

    • Wykształcenie wyższe kierunków: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja, Automatyka
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz konwersacji
    • Bardzo dobra komunikacja zespołowa
    • Skuteczność w działaniu
    • Odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na rozwój
    • Działanie w warunkach presji (kontrola emocji)

    Oferujemy

    • umowa B2B
    • praca 100% zdalna (praca w biurze na wezwanie, w sytuacjach szczególnych)
    • opcjonalnie pakiet medyczny

    All offersWrocławSecurityInżynier systemów zabezpieczeń

    Check similar offers

    Lead Information Security Manager

    New
    Fujitsu
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    CISO
    SIEM
    End Point Security

    Software Engineer II, Network Security

    New
    Google
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Python
    Java
    TypeScript

    Product Security Global Prac­tice Leader (m/f/d)

    New
    Ferchau Poland
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Leadership