• All offersWarszawaAdminAdministrator Serwerów Aplikacyjnych
    Administrator Serwerów Aplikacyjnych
    New
    Admin
    P&P Solutions

    Warszawa
    22 - 29 USDNet/month - B2B
    Type of work
    Part-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Apache Tomcat

      regular

      SOA

      regular

      Azure DevOps

      nice to have

      Azure

    Job description

    Online interview

    Dla naszego klienta z branży elektroenergetycznej, poszukujemy Administratora Serwerów Aplikacyjnych, który wesprze aktualne rozwiązania w warstwie middleware. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w ciekawym projekcie!

    Stawka: 90-115 zł/h

    Tryb pracy: hybrydowo z Warszawy lub Konstancina-Jeziornie (70% zdalnie, 30% z biura)

    Wymiar: ok. ¼ etatu

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia we wdrażaniu i administracji serwerami aplikacyjnymi.
    • Bardzo dobra znajomość serwerów aplikacyjnych (Tomcat lub podobne).
    • Doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów wdrożeniowych.
    • Znajomość architektury SOA oraz formatów i technologii integracyjnych.
    • Znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji, spotkania techniczne).

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość narzędzi MS Azure DevOps.
    • Doświadczenie z MS SQL Server (w tym praca w klastrach HA) oraz bazami danych nierelacyjnymi.
    • Uruchamianie aplikacji w chmurze MS Azure.
    • Doświadczenie w roli architekta systemowego.

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie, instalacja, utrzymanie i optymalizacja serwerów aplikacyjnych (Java Tomcat lub podobne).
    • Wsparcie klastrów serwerów aplikacyjnych oraz rozwiązań HA/DR (multidatacenter).
    • Automatyzacja procesów instalacji i aktualizacji aplikacji przy użyciu narzędzi takich jak Terraform, Ansible.
    • Wdrażanie oraz utrzymanie Apache Kafka oraz systemów kolejkowych (ArtemisMQ lub podobne).
    • Praca z architekturą SOA/EAI oraz technologiami XML, WSDL, XSLT, SOAP, WebServices.
    • Zapewnienie bezpieczeństwa serwerów aplikacyjnych oraz konfiguracja narzędzi WAF.
    • Znajomość systemów operacyjnych RedHat Enterprise Linux oraz Windows Server.

    Oferujemy:

    -Stawka do 115 zł/h netto na b2b

    -Przelew w dogodnej formie

    -Krótki 14-dniowy termin płatności faktury

    -Bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej

    -Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych)

    All offersWarszawaAdminAdministrator Serwerów Aplikacyjnych

    Check similar offers

    Administrator Infrastruktury i Systemów IT

    New
    ARP Informatyka Sp. z o.o.
    Warszawa
    Linux
    NGINX
    Virtualization

    Senior Systems Engineer Linux (Kafka)

    New
    ERGO Technology & Services
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    English
    Kafka
    Linux

    Linux System Administrator

    New
    XTM International
    Fully remote
    Linux OS
    Databases
    VPN