• All offersWarszawaERPStarszy Specjalista w Dziale Aplikacji Kadrowo-Płacowych (Obszar IT)
    Starszy Specjalista w Dziale Aplikacji Kadrowo-Płacowych (Obszar IT)
    ERP
    ORLEN S.A.

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office
    ORLEN S.A.

    ORLEN S.A.

    Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste i przyjazne środowisku technologie. Naszym celem jest osiągnięcie neutralności emisyjnej do 2050 roku i zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.

    Company profile

    Tech stack

      SAP

      advanced

      ABAP

      advanced

      English

      advanced

      MS Excel

      advanced

    Starszy Specjalista w Dziale Aplikacji Kadrowo-Płacowych (Obszar Informatyki)​

    Opis stanowiska:

    • Rozwój i bieżące utrzymanie (z elementami technicznymi) rozwiązań informatycznych w środowisku SAP w obszarze kadr, szkoleń i rozwoju oraz płac
    • Opracowywanie wymagań rozwojowych dla nowoczesnych rozwiązań informatycznych w skomplikowanym środowisku biznesowym z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych obecnie na rynku
    • Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze SAP w ramach wspólnego standardu procesowego w obszarach kadr, szkoleń i rozwoju oraz płac
    • Udział w projektach informatycznych – jako członek lub koordynator zespołu projektowego
    • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie wdrażanych rozwiązań, w tym zarządzanie dostawcami oraz opracowywanie dokumentacji i wytycznych dla programistów
    • Współpraca z obszarami biznesowymi, głównie obszarem HR
    • Współpraca z konsultantami innych modułów SAP w zakresie rozwiązań i integracji międzymodułowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane IT lub ekonomiczne
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności, ze szczególnym uwzględnieniem pracy w środowisku SAP w obszarze kadr, szkoleń i rozwoju oraz płac
    • Doświadczenie oraz umiejętność w zakresie analizy informacji i wymagań biznesowych
    • Znajomość funkcjonalności i zagadnień technicznych z zakresu modułów kadrowo-płacowych
    • Znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

    Mile widziane

    • Znajomość języka programowania ABAP w stopniu umożliwiającym analizę i diagnozę problemów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
    • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
    • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
    • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
    • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

    Dodatkowo otrzymasz

    • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
    • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
    • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
    • Program wspierający rodzinę
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej

    All offersWarszawaERPStarszy Specjalista w Dziale Aplikacji Kadrowo-Płacowych (Obszar IT)

    Check similar offers

    Key Account Menager

    New
    Axians IT Poland
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    MRP
    MES
    ERP

    Salesforce Field Service Architect

    New
    iTeamly
    7.12K - 10.2K USD
    Fully remote
    Service Cloud
    English
    Field Service

    Microsoft Dynamics 365 F/SCM Developer

    New
    YourITeams
    6.36K - 7.63K USD
    Fully remote
    Microsoft 365
    ERP