• Job offers
  • Data & AI Co-owner
    New
    Data

    Data & AI Co-owner

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Microsoft Fabric

      advanced

      Azure Data Lake

      advanced

      Power BI

      advanced

      Azure Data Factory

      regular

      Azure Synapse

    Job description

    Online interview

    ONEX.GROUP świadczy globalne usługi doradztwa technologicznego i rozwoju rozwiązań w oparciu o technologię Microsoft.

    Misją organizacji jest przyspieszanie rozwoju biznesu poprzez osiągnięcie cyfrowej dojrzałości w wykorzystaniu technologii Microsoft.

    Specjalizujemy się w rozwiązaniach „szytych na miarę” w czterech głównych obszarach technologicznych:

    - Data and AI

    - Modern Work

    - Cloud operations and Cybersecurity

    - Business Applications

    Jesteśmy partnerem w kompleksowej podróży do chmury, obejmującej usługi, licencje i zarządzanie.

    Nasz portal CentrumXP jest najpopularniejszym w kraju serwisem o technologii Microsoft – odwiedza go ponad 200 tys. użytkowników miesięcznie! Kilkukrotnie byliśmy Partner Roku Microsoft w Polsce w różnych kategoriach oraz otrzymaliśmy międzynarodową nagrodę Microsoft Global Partner of the Year - Finalist.

    Twój zakres obowiązków:

    Pre- sales

    • Definiowanie zakresu prac
    • Przygotowanie planu projektu (WBS) oraz estymacja czasu pracy we współpracy z zespołem deweloperskim
    • Rozbudowa relacji z Klientem, zarządzanie prośbą zmian oraz wycena
    • Przygotowanie ofert na bazie warsztatów z Klientem lub otrzymanego RFP

    Technical

    • Prowadzenie spotkań z klientem w zakresie zbierania wymagań, przekazania rozwiązania czy transferu wiedzy
    • Przygotowanie wysokopoziomowej architektury rozwiązania bazując na wymaganiach biznesowych.
    • Przygotowanie zakresu prac oraz zdefiniowanie założeń do projektu.
    • Przekształcanie wymagań biznesowych na specyfikacje techniczną rozwiązania
    • Wsparcie przy przygotowaniu dokumentacji projektowej uwzględniając (diagram architektury, zakres prac, specyfikację systemu)

    Project Management

    • Zarządzanie zespołem projektowym oraz backlogiem
    • Zarządzanie portfelem projektów
    • Organizacja projektu oraz utworzenie dokumentacji projektowej.
    • Uczestniczenie w spotkaniach z klientem oraz zarządzanie oczekiwaniami.
    • Zapewnienie dostarczenia projektu uwzględniając poniższe miary: Godzinowy budżet projektu, jakość (satysfakcja klienta), net-profit projektu.

    Nasze oczekiwania:

    • 4+ lata doświadczenia w projektach z obszaru Data Analytics
    • 2+ lata doświadczenia w prowadzeniu oraz wycenie projektów
    • 2+ lata doświadczenia w pracy z klientem zewnętrznym
    • Doświadczenie z technologią Microsoft w zakresie Data Platform uwzgledniający :Azure: (Microsoft Fabric, Azure Data Factory, Azure Synapse, Azure Data Lake), Power BI, nice to have: On-prem: SQL Server 2016+, Azure Databricks
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Umiejętność rozmowy z biznesowym użytkownikiem, transformacja wymagań biznesowych na techniczną specyfikacje
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

    Co oferujemy?

    • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu
    • Elastyczne godziny pracy, możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej
    • Zróżnicowany wachlarz możliwości rozwojowych - szkolenia produktowe, sprzedażowe, lekcje z języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki do wyboru)
    • Karta Kultura
    • Opieka medyczna - abonament Luxmed
    • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski
    • Wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

    Check similar offers

    Data Solution Architect

    New
    Kainos
    7.01K - 11.8K USD
    Fully remote
    Data Warehousing
    Azure
    AWS

    SAP Analytics Cloud (SAC) Developer

    New
    CODA100
    6.36K - 9.09K USD
    Fully remote
    SAC
    SQL
    BI

    System & Business Analyst in Data Area

    New
    kempuri
    0.03K - 0.043K USD
    Fully remote
    BI
    Analityczne Myślenie
    Cloud