• Job offers
    New
    C
    NoMachine Poland

    Wrocław
    1 271 - 2 542 USDNet/month - B2B
    1 271 - 2 542 USDGross/month - Mandate
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Mandate
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      C++

      regular

      English

      regular

      Linux

      junior

      C

      junior

    Job description

    Online interview
    Friendly offer

    NoMachine to firma Network Computing Company, której produkty radykalnie upraszczają zdalną łączność zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dostarczamy aplikacje każdemu użytkownikowi w dowolnej sieci. Wielokrotnie nagradzana wydajność oprogramowania i narzędzia do zarządzania klasy korporacyjnej sprawiają, że jest to kompletny zdalny dostęp i hostowane rozwiązanie desktopowe dla każdej organizacji.

    Stanowisko: C/C++ Developer

    Miejsce pracy: Wrocław, Plac Solny (hybrydowo)

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu pracującego nad rozwojem NoMachine NX, najwydajniejszego oprogramowania do zdalnego dostępu. Zajmować się będzie rozwojem najnowszych technologii z szerokiego zakresu branży IT.

    Wymagania:

    • dobra znajomość C, C++
    • znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego
    • umiejętność kreatywnego myślenia i samodzielnego radzenia sobie z zadaniami
    • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
    • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych technologii
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

    • znajomość Linuxa
    • znajomość dowolnego języka skryptowego
    • znajomość QT
    • znajomoś OpenGL i DirectX
    • znajomość HLSL, GLSL
    • znajomość zagadnień z zakresu programowania GPU
    • znajomość Assemblera
    • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją
    • znajomość zagadnień związanych z programowaniem na urządzenie mobilne na systemy iOS i Android
    • znajomość programowanie sterowników urządzeń w systemach WIndows, Linux i macOS

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym zespole nad rozwijającym się oprogramowaniem wykorzystywanym przez firmy z listy Fortune Global 500
    • biuro w ścisłym centrum Wrocławia, Plac Solny (taras z leżakami, chillroom z PS4, xBoxem i piłkarzykami + czas na mecze i grę darta)
    • umowę B2B lub UZ, wynagrodzenie w przedziale 5000 – 10000 zł netto/m-c
    • swobodną i luźną atmosferę, płaską strukturę, wpływ na swoją rolę i rozwiązania w firmie
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, język angielski, joga
    All offersWrocławCC/C++ Developer

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest NoMachine Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Solny 18/19 (dalej jako "a...more

    Check similar offers

    Test Automation Engineer

    New
    HAYS Poland
    3.81K - 4.27K USD
    Kraków
    CAPL
    Automated Testing
    C++

    Adaptive Autosar C++ Developer

    New
    Goodware Sp. z o.o.
    5.09K - 6.61K USD
    Kraków
    Fully remote
    Vector tools
    C/C++
    Adaptive Autosar

    Embedded Software Engineer, Chrome Browser, Early Career

    New
    Google
    Warszawa
    C
    C++

    Embedded SW Engineer - Powerboard systems | Digital Experience Platform

    New
    Electrolux Group
    Warszawa
    C

    C++ Developer

    New
    Britenet
    5.98K - 7.69K USD
    Warszawa
    Linux
    C++
    Git