• Job offers
  • Senior Fullstack .NET Developer
    New
    Net

    Senior Fullstack .NET Developer

    Warszawa
    5 258 - 6 084 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      .Net

      advanced

      React

    Job description

    Online interview

    Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy usług w branży payment, poszukujemy .NET Developera do stałej współpracy.

    Podział prac: 90% backend, 10% frontend

    Twoje główne zadania:

    • Rozwój i utrzymanie aplikacji opartych na technologii .NET.
    • Implementacja funkcjonalności w technologiach .NET 3.5 i wyższych, w tym .NET 4.5 oraz .NET Core.
    • Praca z systemem kontroli wersji Git/Azure.
    • Optymalizacja i refaktoryzacja kodu zgodnie z wzorcami projektowymi i zasadami SOLID.
    • Tworzenie testów jednostkowych z wykorzystaniem TDD.
    • Współpraca z zespołem nad integracją z relacyjnymi bazami danych MS SQL.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Minimum 5-letniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w technologii .NET.
    • Znajomości .NET 3.5 i wyższych (w tym .NET 4.5 oraz .NET Core).
    • Doświadczenia w pracy z systemem kontroli wersji Git/Azure.
    • Umiejętności programowania w oparciu o wzorce projektowe oraz zasady SOLID.
    • Znajomości TDD i umiejętności tworzenia testów jednostkowych.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (minimum B2).
    • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MS SQL.
    • Umiejętność programowania w technologiach frontendowych, zwłaszcza React.

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: 125 - 145 PLN + VAT/h.
    • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna.
    • Praca hybrydowa w Warszawie: 1-2 razy w tygodniu w biurze, w tym obowiązkowo w środy; możliwość zmniejszenia obecności w biurze do 1 dnia w tygodniu po okresie wdrożenia)
    • Długofalową współprace

    Jeżeli jesteś .NET Developerem gotowym na nowe wyzwania i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznej firmie, która ceni innowacje, zapraszamy do aplikowania!

    Check similar offers

    Principal .Net developer

    New
    Altimetrik Poland
    6.26K - 7.76K USD
    Fully remote
    REST API
    ASP.NET Core
    SQL

    Engineering Manager

    New
    SellIntegro
    4.51K - 6.51K USD
    Fully remote
    DevOps
    .NET C#
    TDD

    Senior Software Engineer

    New
    Accuris
    5.01K - 6.01K USD
    Fully remote
    .NET C#
    AWS
    Elasticsearch