• Job offers

    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      .NET C#

      master

      PostgreSQL

      advanced

      TypeScript

      advanced

      CI/CD

      advanced

      Vue.js

      advanced

      Scrum

      advanced

      HTML

      advanced

      MS SQL

      advanced

      CSS

      advanced

    Job description

    Online interview

    Programowanie to Twoja pasja? Chcesz mieć udział w tworzeniu unikalnych i specjalistycznych rozwiązań? Jesteś ambitny, masz zapał do pracy i szukasz miejsca, gdzie wykorzystasz swoje umiejętności kodowania?

    Dołącz do naszego zespołu, bo właśnie szukamy Programistów!

    To co możemy Ci zagwarantować, to z pewnością dużo programowania już od samego początku. Na pokładzie NECTO od pierwszego dnia pracy rozwiniesz żagle i wypłyniesz na szerokie wody kodowania. Razem przemierzamy morza i oceany i cieszymy się odkrywaniem świata programowania. Niestraszne nam fale, burze i sztormy develop’erskie, bo mamy twórcze podejście do kodowania i śmiało stawiamy czoła wyzwaniom.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy firmą programistyczną realizującą duże projekty w branży TSL – transport, spedycja, logistyka. Tworzymy autorskie i unikalne systemy logistyczne, które wspierają najważniejsze procesy naszych klientów. Pracujemy w różnych technologiach i w zdecydowanie niekorporacyjnej atmosferze.

    Twoje codzienne zadania:

    ·          Rozwój i utrzymanie aplikacji webowych;

    ·          Tworzenie i optymalizacja kodu, zapewniając jego wysoką jakość oraz zgodność z najlepszymi praktykami.

    ·          Udział w projektowaniu rozwiązania w tym burzliwe dyskusje;

    ·          Wykonywanie code-review;

    ·          Udział w daily;

    ·          Wspieranie w pracach pozostałych członków zespołu;

    ·          Gra w piłkarzyki i picie kawy :);

    ·          Praca w Scrum.

    Nasze oczekiwania:

    ·          Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu .Net, C#;

    ·          Znajomość wzorców projektowych oraz najlepszych praktyk programistycznych.

    ·          Dobra znajomość Relacyjnych baz danych (MS Sql lub PostgreSQL);

    ·          Doświadczenie z CI/CD;

    ·          Doświadczenie z technologiami www, z naciskiem na Vue, Typescript, HTML+CSS;

    ·          Doświadczenie w pracy wg metodyki SCRUM;

    ·          Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    ·          Znajomość narzędzi do monitorowania i logowania (np. ELK Stack);

    ·          Praktyczna znajomość Dockera i konteneryzacji aplikacji.

    Profil stanowiska:

    ·          50% Nowe funkcjonalności;

    ·          25% Utrzymanie / naprawa bugów;

    ·          10% Tworzenie dokumentacji;

    ·          15% Spotkania.

    Udogodnienia w biurze:

    ·      Pyszna kawa na co dzień;

    ·      Kantyna i kuchnia na miejscu;

    ·      Playroom;

    ·      Przedszkole w biurowcu;

    ·      Praca w przyjaznej atmosferze w otoczeniu startup’ów;

    ·      Brak “dress codu”.

    Dodatkowe benefity:

    ·      Praca w małych zespołach projektowych;

    ·      Budżet szkoleniowy;

    ·      Ubezpieczenie grupowe;

    ·      Imprezy i spotkania integracyjne;

    ·      Elastyczny czas rozpoczęcia pracy;

    ·      Możliwości pracy w formie hybrydowej;

    ·      Komputer do użytku prywatnego;

    ·      Program rekomendacji pracowników.

    System pracy:

    Pracujemy w modelu hybrydowym, który łączy elastyczność pracy zdalnej z korzyściami pracy w biurze. Najczęściej spędzamy 3 dni w biurze i 2 dni pracujemy zdalnie. Start pracy możesz dostosować do swojego rytmu – zaczynamy między 8:00 a 10:00. Taki system wspiera wymianę doświadczeń i współpracę zarówno w zespole, jak i pomiędzy działami. Zależy nam, aby nasi pracownicy mieszkali w Trójmieście lub okolicach, by wspólne spotkania w biurze były łatwe do zorganizowania.

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

    1. Telefonu z zespołu HR.
    2. Spotkania F2F/Videocall - rozmowa z HRem.
    3.  Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czekać na Ciebie będzie pogłębione spotkanie techniczne z Liderem Zespołu Developerów.
    4. Dobre zgranie z menadżerami to u nas bardzo ważna kwestia, więc ostatnim krokiem jest spotkanie z CTO.
    5. Na koniec możesz się spodziewać oferty lub telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

    Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV korzystając z guzika APLIKUJ!

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest NECTO S.A z siedzibą: Pl. Kaszubski 8/311, 81-350 Gdynia (dalej jako "admini...more

    Check similar offers

    Senior .NET Developer (banking industry)

    New
    Primaris Services
    Fully remote
    SQL
    .NET Core
    ASP.NET

    Fullstack Developer (.NET+React)

    New
    DevsData LLC
    8.4K - 9.24K USD
    Fully remote
    React
    .Net

    .Net Developer

    New
    Platige Image S.A.
    4.51K - 5.51K USD
    Wrocław
    Fully remote
    DevExpress
    MS SQL
    C#

    Senior .NET Developer with DevOps skillset