• Job offers
  • All offersWarszawaCC++ Developer
    C++ Developer
    New
    C
    NATEK

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Remote
    NATEK

    NATEK

    NATEK specializes in designing and implementing IT business solutions to support our partners in the digital transformation. As a one of the leading companies in CEE region, we have been implementing projects for global clients since 2004.

    Company profile

    Tech stack

      C++

      master

      Linux

      master

      CMake

      master

      Yocto

      master

      Python

      advanced

    Job description

    Online interview

    Dołącz do zespołu Natek Polska i twórz innowacyjne rozwiązania dla sieci komórkowych!

    Poszukujemy specjalistów do projektu, którego celem jest zrewolucjonizowanie procesu testowania oprogramowania dla sieci komórkowej. Ten zespół zajmuje się opracowywaniem nowoczesnej platformy wirtualizacyjnej, umożliwiającej testowanie komponentów sieci w środowisku symulacyjnym, bez konieczności użycia fizycznego sprzętu.

    Kluczowe zadania:

    • Migracja projektu do nowszej wersji systemu
    • Tworzenie oprogramowania do wirtualizacji sprzętu sieciowego i testowania jego elementów w środowisku symulacyjnym
    • Wprowadzanie abstrakcji oddzielających komponenty systemu od fizycznych ograniczeń sprzętowych

    Domena: Mobile Networks - Algorithms Obszar działania: Oprogramowanie dla infrastruktury sieci komórkowej

    Zakres odpowiedzialności:

    • Tworzenie symulatorów sprzętu wspierających proces testowania komponentów infrastruktury sieci
    • Współpraca z integratorami i uzupełnianie brakujących elementów w projektach
    • Umożliwienie testowania oprogramowania bez fizycznego sprzętu, co optymalizuje i przyspiesza cały proces

    Jeśli chcesz pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami w obszarze sieci komórkowej, dołącz do naszego zespołu!

    All offersWarszawaCC++ Developer

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Natek Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.Twarda 18, 00-105,(dalej...more

    Check similar offers

    Senior Backend and Network Software Engineer

    New
    N-iX
    5.5K - 6K USD
    Kraków
    Fully remote
    C++
    Network
    C#

    Developer C++/C#

    New
    JOYNEXT
    1.78K - 3.31K USD
    Siemianice
    Linux
    C#
    C++

    New
    j-labs
    4.83K - 6.48K USD
    Warszawa
    Git
    SQL
    C++