• Job offers
    New
    JS

    Frontend Developer

    2 003 - 3 881 USDNet/month - B2B
    1 752 - 3 380 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      HTML

      junior

      React

      junior

      CSS

      junior

      JavaScript

      junior

      Git

      nice to have

      Jira

      SEO

    Poszukujemy Frontend Developera (junior/regular) do zespołu Monogo. Jeśli jesteś osobą, która potrafi efektywnie współpracować z zespołem, PM-ami i QA, a także chcesz rozwijać swoje umiejętności we frameworku Svelte – to idealna oferta dla Ciebie!

    Twoje codzienne obowiązki:

    • Dbanie o jakość kodu
    • Rozwój istniejących projektów (e-commerce / headless CMS)
    • Wsparcie zespołów projektowych
    • Dzielenie się wiedzą
    • Praca na celach i KPI

    Oferujemy

    • Możliwość pracy zdalnej.
    • Elastyczne godziny pracy
    • Służbowy sprzęt
    • Szeroki pakiet benefitów, takich jak: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe

    Wynagrodzenie w zależności od umiejętności:

    • UoP: 7000 - 13500 PLN, B2B: 8000 – 15500 PLN net

    Wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy z frameworkiem React
    • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości, wielokrotnego użytku kodu.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz komunikowania ich do PM, interesariuszy i zespołu QA.
    • Bardzo dobra znajomość języków programowania: HTMLCSSJavaScript.
    • Znajomość zasad SEO oraz dostępności aplikacji.
    • Umiejętność korzystania z narzędzi takich jak GIT i JIRA.
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej.
    • Umiejętność szacowania czasu i zadań.

    Dodatkowe atuty:

    • Umiejętność przeprowadzania wysokiej jakości code review oraz znajomość zasad Clean Code.
    • Dogłębne zrozumienie procesu tworzenia aplikacji webowych – od koncepcji po wdrożenie.
    • Znajomość narzędzi do testowania i doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych.
    • Znajomość technologii infrastrukturalnych i backendowych – mile widziane.
    • Umiejętności w zakresie UX/UI (Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika)
    • Chęć rozwoju w pracy z frameworkiem Svelte.

    Wymagane umiejętności miękkie

    • Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole.
    • Proaktywność i podejmowanie inicjatywy.
    • Zdolności analityczne i rozwiązywanie problemów.
    • Znajomość trendów branżowych.
    • Elastyczność i zdolność adaptacji do zmieniających się warunków.
    • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania.

    Check similar offers

    Threat Validation Engineer

    New
    Sigma Software
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    CSS
    SQL
    HTML

    New
    Monogo Sp. z o.o.
    2K - 3.88K USD
    Lublin
    Fully remote
    JavaScript
    CSS
    React

    Senior Backend Developer

    New
    Benefit Systems
    Warszawa
    Node.js

    React Developer

    New