• Job offers
    Administrator Systemowy
    Admin
    Mellon Poland Sp. z o.o.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      VMware - Fibre Channel

      master

      Windows Server

      master

      VMware

      master

      MS SQL Server

      advanced

      Zabbix

      regular

      Jira

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Mellon Poland jest częścią Mellon Group of Companies aktywnie działającej w 11 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

    Jesteśmy obecni na rynku usług finansowych i bankowych dostarczając kompleksowe usługi obejmujące:

    • sprzedaż i serwis urządzeń ATM, VTM, POS, QMS,
    • usługi call center w tym infolinę 24/7,
    • outsourcing procesów biznesowych oraz pracowników.

    Do naszego Działu IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ADMINISTRATOR SYSTEMOWY

    WYNAGRODZENIE adekwatne do umiejętności technicznych – ustalane indywidualne podczas rozmowy.

    Zadania, za jakie będziesz odpowiedzialny/a:

    • administracja serwerami Windows Server,
    • zarządzanie środowiskiem wirtualnym VMware,
    • udział w rozwoju systemów wewnętrznych firmy,
    • udział we wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań,
    • zarządzanie, monitorowanie oraz reagowanie na awarie w zakresie infrastruktury oraz aplikacji biznesowych,
    • czuwanie nad bezpieczeństwem systemów, aplikacji i baz danych,
    • bieżące wsparcie użytkowników, rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych, podejmowanie działań prewencyjnych i naprawczych,
    • tworzenie, utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i procedur.

    Od Kandydatów/kandydatek oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia o profilu informatycznym (mile widziane są również kursy potwierdzające kwalifikacje zawodowe),
    • doświadczenia na podstanowisku administratora systemów IT: Firewall’e Fortigate HA, switch’e Cisco, Zabbix - min. 5 lat,
    • swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. poziom B2, C1),
    • znajomości systemów: Firewall’e Fortigate HA, switch’e Cisco, Zabbix,
    • komunikatywności i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,
    • umiejętność ustalania priorytetów i bardzo dobrej
    • organizacji pracy,
    • chęci rozwoju w kierunku tworzenia bazach danych Oracle.

    Na początek możemy Ci zaoferować:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B – sam/a wybierasz).
    • pracę w systemie hybrydowym,
    • pakiet benefitów m.in.:
    • karta Multisport Plus w cenie 30 zł,
    • prywatna opieka medyczna Allianz w pakiecie podstawowym 1 zł w pakiecie VIP -91 zł,
    • grupowe ubezpieczenie na życie PZU – sam/a wybierasz wariant ubezpieczenia i kwotę.
    • dodatkowo z benefitów mogą skorzystać również Twoi bliscy na preferencycyjnych warunkach.

    Dodatkowo:

    • otrzymujesz od nas pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie wykwalifikowanego zespołu, na początku i na każdym etapie pracy,
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy na rynku lokalnym i międzynarodowym,
    • będziesz miał/a możliwość udziału w wyjazdach integracyjnych i innych wydarzeniach okolicznościowych organizowanych w naszej firmie – integrujemy się nie tylko przy kawie!

    Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny i chętny do pracy a świat systemów informatycznych to Twoja pasja? Szukasz nowych wyzwań oraz możliwości rozwoju? Idealnie! Nasza oferta pracy jest kierowana do Ciebie! APLIKUJ!

    All offersMińsk MazowieckiAdminAdministrator Systemowy

    Check similar offers

    Mid/Senior OpenStack Engineer

    New
    CloudFerro S.A.
    5.1K - 7.65K USD
    Fully remote
    OpenStack
    English
    Linux

    Administrator Linux

    New
    Wazdan Services Limited
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    Analytical Thinking
    Linux

    Systems Engineer - Enterprise Systems Infrastructure

    New
    Allegro
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Active Directory
    English