• Job offers
    New
    JS
    Media Press

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Angular

      regular

      TypeScript

      regular

      RxJS

      regular

      NgRx

      regular

      HTML

      regular

      SCSS

      regular

      Telerik Kendo UI

      nice to have

    Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

    Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

    Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

    Zatrudniamy 800 osób w 12 krajach europejskich. Blisko 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.

    Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

    Dołącz do nas! Dołącz do przyszłości!

    Szukamy utalentowanego programisty front-end, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam tworzyć innowacyjne rozwiązania webowe.

    Twoje zadania:

    • Rozwój i utrzymanie zaawansowanych aplikacji webowych opartych na Angularze 17+
    • Współpraca z zespołem w tworzeniu czytelnego i skalowalnego kodu
    • Implementacja nowych funkcjonalności zgodnie z wymaganiami biznesowymi
    • Optymalizacja wydajności i user experience aplikacji

    Czego oczekujemy:

    • Płynna znajomość Angulara 17+ oraz ekosystemu związanych z nim narzędzi
    • Bardzo dobra znajomość TypeScript
    • Doświadczenie z RxJS lub NgRx
    • Znajomość HTML, CSS, SCSS oraz zasad tworzenia responsywnych layoutów
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole i samodzielne rozwiązywanie problemów

    Mile widziane:

    • Doświadczenie z biblioteką Telerik Kendo UI
    • Znajomość narzędzi do testowania jednostkowego Pasja do nowych technologii i ciągłego rozwoju

    Oferujemy:

    • Szkolenia i rozwój oraz możliwość awansu
    • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
    • Przyjazną i twórczą atmosferę oraz pracę wśród pasjonatów nowych technologii
    • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy (w ramach 8 h dnia pracy)
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Kartę Multisport
    • Kafeterię MyBenefit
    • Prywatną opiekę medyczną

    Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze wśród wyjątkowych ludzi, dołącz do naszego zespołu!

    All offersKrakówJSFront-end (Angular) Developer

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest jednoznaczne z przyjęciem do wiadomości, że administratorem Twoich danych osobo...more

    Check similar offers

    Mid Frontend Developer

    New
    BlockyDevs sp. z o.o.
    2.8K - 4.83K USD
    Kraków
    Fully remote
    React
    CSS
    HTML

    Frontend Developer (Vue.js)

    New
    Execon
    2.54K - 3.81K USD
    Kraków
    Fully remote
    Vue.js
    Nuxt.js
    TypeScript

    Backend/Blockchain Developer

    New
    Espeo Software
    3.42K - 5.13K USD
    Kraków
    Fully remote