• Job offers
  • All offersKrakówAdminAdministrator Systemów IT i sieci
    Administrator Systemów IT i sieci
    New
    Admin
    Media Press

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Microsoft Windows Server

      regular

      pfSense

      regular

      Linux

    Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

    Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

    Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

    Zatrudniamy 800 osób w 12 krajach europejskich. Ponad 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.

    Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

    Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze wśród wyjątkowych ludzi, dołącz do naszego zespołu!

    Twój zakres obowiązków

    • Utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania środowisk produkcyjnych i backupowych (on-prem)
    • Monitorowanie środowiska pod kątem luk bezpieczeństwa
    • Aktualizacja serwerów produkcyjnych (drivery, firmware, Windows Update) w trakcie sobotnich okien serwisowych
    • Zapewnienie wsparcia w obszarze IT dla deweloperów w firmie
    • Okazjonalne wyjazdy do serwerowni
    • Rozwiązywanie problemów z łącznością LAN / WAN
    • Monitoring, diagnozowanie i usuwanie awarii
    • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w administrowaniu Microsoft Windows Server (Active Directory, Hyper-V, DNS, CA, GPO) - poziom bardzo dobry
    • Doświadczenie w administrowaniu firewallami pfSense (reguły, routing, DHCP, IPv6, BGP) - poziom dobry
    • Znajomość środowiska Linux (dystrybucja Ubuntu) – poziom dobry
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Prawo jazdy kategorii B – wymóg konieczny

    Mile widziane

    • Certyfikat Microsoft lub inne powszechnie uznane certyfikaty IT
    • Znajomość środowiska MS Azure / Microsoft 365
    • Doświadczenie w administrowaniu serwerami PostgreSQL
    • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa: serwerów, systemów i sieci
    • Znajomość usługi SIEM: Wazuh lub podobnych
    • Znajomość systemu Zabbix
    • Znajomość usług sieciowych i routingu
    • 4-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Systemów IT

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
    • Przyjazną atmosferę
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Brak dress code’u
    • Pakiet opieki medycznej
    • Kafeterię MyBenefit (dla pracowników etatowych)
    • Kartę Multisport (dla pracowników etatowych)
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    • Kawę, herbatę, owoce w biurze

     Podział czasu pracy

    • On-prem (AD, Hyper-V, networking, security) – 75%
    • Cloud (Microsoft365, Azure, DNS zones, Security) – 10%
    • Support (3rd line) – 15%

    Etapy rekrutacji:

    1. Techniczna rozmowa online
    2. Rozmowa online z przełożonym
    All offersKrakówAdminAdministrator Systemów IT i sieci

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest jednoznaczne z przyjęciem do wiadomości, że administratorem Twoich danych osobo...more

    Check similar offers

    Senior Systems Engineer Linux (Kafka)

    New
    ERGO Technology & Services
    Warszawa
    Kafka
    Linux
    English

    Administrator Aplikacji

    New
    Asseco Data Systems
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Bash
    Windows
    Unix

    Network Administrator

    New
    Axabee
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    LAN
    Security