• Job offers
  • Administrator Systemów MES i KPMS
    New
    Admin

    Administrator Systemów MES i KPMS

    Tychy
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Oracle

      regular

      MS SQL

      regular

      MES

      nice to have

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • Budowa, administracja, optymalizacja, rozbudowa infrastruktury oraz systemów informatycznych umożliwiających działanie Systemu Zarządzania Produkcją (MES) oraz KPMS
    • Wsparcie użytkowników końcowych
    • Analiza procesów biznesowych w obszarach zarządzania produkcją i zaopatrzenia, ich projektowanie, utrzymywanie, optymalizacja oraz wdrożenie w systemach MES i KPMS
    • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów cyfryzacji produkcji

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych (Oracle lub MS SQL)
    • Znajomość konfiguracji sprzętowej serwerów
    • Samodzielność i zdolność do szybkiej adaptacji do nowych koncepcji

    Mile widziane:

    • Znajomość architektury i zasad obsługi systemów MES

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w firmie będącej liderem na rynku
    • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
    • Szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty,
    • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla siebie i członków rodziny, zajęcia językowe i inne

    Check similar offers

    Administrator Systemów Sieciowych (Linux)

    New
    Diagnostyka S.A.
    Undisclosed Salary
    Kraków
    English
    Linux
    MySQL

    German speaking Internal License and Service Management Consultant with German Tax&Law Knowledge

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    SAP
    German

    Linux System Administrator

    New
    XTM International
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    Linux OS
    VPN
    Databases

    Global System Engineer

    New
    Aebi Schmidt Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Kielce
    Microsoft 365
    ITIL
    Azure

    Windows BI Platform Administrator

    New
    DXC Technology