• Job offers

    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Nuxt

      regular

      .NET Core

      regular

      REST

      regular

      Vue.js

      regular

      SQL

      regular

      NoSQL

      regular

      Docker

      nice to have

      Azure

      Kubernetes

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków

    • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji internetowych (Nuxt, .NET)
    • Rozwój oraz utrzymanie systemów zarządzania treścią (Vue, .NET)
    • Tworzenie skalowalnych i wydajnych rozwiązań programistycznych, które spełniają wymagania biznesowe
    • Praca zespołowa i współpraca z innymi programistami oraz analitykami w celu zrozumienia wymagań projektowych i efektywnego ich wdrożenia
    • Tworzenie baz danych i zarządzanie nimi, w tym projektowanie schematów, tworzenie zapytań, optymalizacja wydajności oraz rozwiązywanie problemów z nimi związanych
    • Testowanie i debugowanie aplikacji w celu znalezienia błędów i usprawnienia ich działania

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne.
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Bardzo dobra znajomość .NET Core, Vue2/Vue3.
    • Znajomość koncepcji REST.
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL/NoSQL.
    • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów projektowych przy użyciu logicznego i kreatywnego podejścia.
    • Umiejętność sprostania codziennym wyzwaniom w projektach oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniami z zespołem.
    • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych.
    • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie technicznym

    Mile widziane

    Azure, Nuxt, CI/C, Docker, Kubernetes

    Informacje Dodatkowe

    Regulamin zgłaszania naruszeń w Lottomerkury Sp. z o.o. jest dostępny na stronie lottomerkury.com.pl w zakładce https://lottomerkury.com.pl/wprowadzamy-regulamin-zglaszania-naruszen/

    Informacje o wszelkich zaistniałych lub potencjalnych naruszeniach prawa, zgodnie z Ustawą z dnia 24 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów, jak również o próbach ich ukrycia, mogą Państwo zgłaszać bezpośrednio do koordynatora compliance lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej, na adres siedziby Spółki (ul. Kijowska 1, 03-728 Warszawa) z dopiskiem „Do koordynatora compliance, nie otwierać!”.

    All offersWarszawaNetFullstack Developer (.Net + Vue)

    Check similar offers

    Middle .Net Developer

    New
    GR8 Tech
    Fully remote
    English
    .Net
    Docker

    Fullstack Developer (Umbraco + React)

    New
    Angry Nerds
    2.98K - 4.7K USD
    Fully remote
    C#
    .Net
    Umbraco

    .NET C# Developer (Cyber Security)

    New
    Astec Rublon
    1.86K - 3.18K USD
    Fully remote
    .Net Framework
    .NET C#
    .NET Core