• Job offers
  • All offersWarszawaTestingQA Engineer C#
    QA Engineer C#
    Testing
    Link Group

    Warszawa
    5 125 - 6 406 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid
    Link Group

    Link Group

    We're a team of tech enthusiasts who love putting together amazing IT teams for Fortune 500 companies and startups across the globe. Our goal is to help you find your ideal job and work with some of the biggest players in the tech industry.

    Company profile

    Tech stack

      Testing

      advanced

      C#

      regular

      Visual Studio

      regular

      Git

      regular

      HTML

    Job description

    Online interview

    Praca zdalna z obowiązkiem przyjazdu do biura co dwa tygodnie - Warszawa

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku testera automatyzującego i/lub programisty.
    • Dobra znajomość języka C# oraz obiektowego podejścia do programowania.
    • Doświadczenie w pracy z Visual Studio lub Visual Studio Code.
    • Doświadczenie w tworzeniu testów aplikacji webowych oraz znajomość technologii takich jak HTML, CSS, JavaScript.
    • Doświadczenie w tworzeniu testów API oraz znajomość protokołu HTTP i zagadnień związanych z uwierzytelnianiem.
    • Znajomość frameworków do testowania, takich jak xUnit lub nUnit.
    • Znajomość systemu kontroli wersji GIT.
    • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle) oraz umiejętność pisania zapytań SQL.
    • Skrupulatność, dokładność i dbałość o jakość dostarczanych efektów pracy.

    Mile widziane:

    • Znajomość Azure DevOps (CI/CD) oraz tworzenie pipeline’ów.
    • Znajomość SpecFlow lub Microsoft Playwright.
    • Znajomość Selenium.
    • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi, takimi jak Scrum.
    • Certyfikat ISTQB Inżynier Automatyzacji Testowania.

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i utrzymywanie automatycznych testów oprogramowania.
    • Udział w pracach zespołu developerskiego pracującego w Scrum – planowanie prac, proponowanie rozwiązań, testowanie przyrostów, prezentowanie wyników, zbieranie feedbacku i doskonalenie procesu.
    • Współpraca z developerami i analitykami w obszarze testów w celu utrzymania wysokiej jakości produktu.
    • Weryfikacja stanu środowisk developersko-testowych za pomocą testów automatycznych.

    Check similar offers

    Senior QA Engineer

    New
    TimeCamp SA
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    Manual Testing
    Functional Testing
    Test Cases

    New
    Pragmile
    7.26K - 8.54K USD
    Fully remote
    Git
    Jenkins
    C#

    Senior HIL Test Automation Engineer

    New
    EPAM Systems
    Undisclosed Salary
    Poland (Remote)
    Fully remote
    Automotive
    Test Automation