• Job offers
  • All offersWarszawaDevOpsDevOps (Azure/AWS)
    DevOps (Azure/AWS)
    New
    DevOps
    Link Group

    5 593 - 6 864 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote
    Link Group

    Link Group

    We're a team of tech enthusiasts who love putting together amazing IT teams for Fortune 500 companies and startups across the globe. Our goal is to help you find your ideal job and work with some of the biggest players in the tech industry.

    Company profile

    Tech stack

      Azure

      advanced

      Terraform

      advanced

      Kubernetes

      advanced

      PostgreSQL

    Job description

    Online interview

    Zakres obowiązków:

    • Administracja i rozwój środowisk produkcyjnych oraz testowych;
    • Projektowanie i utrzymanie infrastruktury chmurowej w Azure przy użyciu Terraform i Terragrunt;
    • Tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań monitorujących systemy;
    • Zarządzanie narzędziami wspierającymi procesy programistyczne;
    • Budowa i obsługa pipeline'ów CI/CD;
    • Rozwiązywanie problemów technicznych;
    • Automatyzacja procesów poprzez tworzenie odpowiednich narzędzi;
    • Współpraca z zespołami architektów, programistów, testerów i specjalistów ds. bezpieczeństwa;
    • Współudział w projektowaniu i utrzymaniu kluczowego systemu zarządzania gospodarką magazynową.

    Wymagania:

    • Zaawansowana znajomość środowiska Azure oraz doświadczenie w pracy z infrastrukturą chmurową;
    • Praktyczne doświadczenie z Kubernetes oraz technologiami konteneryzacji;
    • Znajomość i doświadczenie w obsłudze Terraform oraz Terragrunt;
    • Biegłość w administracji systemem Linux;
    • Doświadczenie z maszynami wirtualnymi oraz zarządzaniem aplikacjami w Kubernetes;
    • Praktyczna wiedza na temat baz danych, szczególnie PostgreSQL (zarządzanie i optymalizacja);
    • Doświadczenie z narzędziami do monitorowania, takimi jak Elastic, Kibana, Grafana, Prometheus;
    • Znajomość rozwiązań open source w zakresie WAF Engine, ApiManagement, ServiceBus oraz Storage Solution;
    • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git;
    • Znajomość protokołów sieciowych (DNS, SSH, TCP/IP, HTTP);
    • Doświadczenie w implementacji procesów CI/CD, zwłaszcza z GitLab CI;
    • Praktyka w pracy z kolejkami komunikatów i wzorcem pub/sub;
    • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji skalowalnych systemów.
    All offersWarszawaDevOpsDevOps (Azure/AWS)

    Check similar offers

    DevOps Engineer

    New
    Experis Manpower Group
    7.26K - 8.12K USD
    Fully remote
    AWS
    CI/CD
    Kubernetes

    New
    Kyotu Technology
    5.13K - 6.41K USD
    Poznań
    Fully remote
    PostgreSQL
    Terraform
    MySQL

    New
    The Software House
    3.31K - 5.21K USD
    Gliwice
    Fully remote
    GCP
    DevOps