• Job offers
  • Technik Jakości (Component Laboratory)
    New
    Other

    Technik Jakości (Component Laboratory)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Elektryka

      regular

      laboratorium

      junior

      Kontrola Jakości

      junior

      reklamacja

      junior

      Elektronika

      junior

    Job description

    Online interview

    LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

    Główne obowiązki:

    • Przeprowadzanie analiz zwrotów reklamacyjnych od klienta w zakresie komponentów elektronicznych baterii,
    • Ocena wizualna, pomiary elektryczne komponentów oraz weryfikacja pod kątem wykrycia defektu wg określonej specyfikacji dla każdego typu produktu,
    • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz: Power Point,
    • Weryfikacja poszczególnych komponentów zgodnie z obowiązującą specyfikacją celem potwierdzenia sprawności komponentu,
    • Weryfikacja baterii poprzez komunikację CAN oraz wykonywanie testów bezpośrednio na baterii,
    • Przeprowadzenie analizy nieniszczącej w celu wykazania wadliwego komponentu lub obwodu,
    • Przprowadzanie analiz niszczących, np. badania przekrojów,
    • Obsługa specjalistycznego sprzętu kontrolno-pomiarowego: multimetry, oscyloskopy, mostek RLC, mikroskop optyczny, testery baterii, symulatory baterii itp.
    • Testy reprodukcyjne mające na celu odtworzenie warunków użytkowania baterii (symulator baterii, komory termiczne), w tym kontrola CT-Scan,
    • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja wyrobu, schematy elektryczne) oraz instrukcjami pracy analizy wyrobów zwracanych od klienta,
    • Wykonywanie bieżących prac: m.in. przyjmowanie zwrotów, nadzorowanie stocku produktów oczekujących do analizy jak i po analizie,
    • Wprowadzanie wyników analizy: Excel, bieżąca komunikacja z zespołem Inżynierów,
    • Logistyka związana z próbkami przeznaczonymi do analizy: przyjęcie, skanowanie barecode, ewentualny sorting,
    • Analiza defektów baterii związanych z tematyką bezpieczeństwa (przypadków pożaru), analiza oraz demontaż,
    • Poprawne wykonywanie zleconych zadań oraz ich wysoką jakość
    • Odzysk części oraz złomowanie wyrobów, Inwentaryzacja wyrobów gotowych i części, Inwentaryzacja środków,
    • Korzystanie z systemów monitoringu produkcji, jakości, zamówień, itp. (QMS, GMES, SAP),
    • Przestrzeganie oraz utrzymywanie standardów 3R5S,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (preferowane: elektronika, elektrotechnika, mechatronika),
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (m.in. multimetr, oscyloskop),
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • Umiejętność czytania specyfikacji technicznej wyrobu,
    • Umiejętność lutowania,
    • Tworzenie raportów z przeprowadzonych pomiarów,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela i Power Point),
    • Umiejętności manualne, dokładność, spostrzegawczość,
    • Inicjatywa w działaniu oraz motywacja do pracy,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive / pokrewnej,
    • Doświadczenie w pracy związanej z wyszukiwaniem i naprawą defektów urządzeń elektronicznych
    • Znajomość i obsługa protokołu CAN
    • Uprawnienia SEP do 1kV,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie, zatrudnienie w trybie 2/2 (2 dni pracy-2 dni przerwy)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
    • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
    • Czynny udział w projekcie greenfield – jedna z największych fabryk w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na światową skalę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego - do 200zł miesięcznie
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej (już od 1zł za posiłek)
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny – po przeprowadzce do Wrocławia z innego województwa

    Check similar offers

    React Native Engineer

    New
    YourITeams
    3.75K - 4.99K USD
    Fully remote
    React Native

    CRO Specialist

    New
    Experis Manpower Group
    5.03K - 5.87K USD
    Fully remote
    A/B Tests
    CRO Frameworks
    CRO Processes

    Kafka Engineer

    New
    XTB
    5.49K - 6.99K USD
    Fully remote
    RabbitMQ
    Linux/Unix
    Python

    Automation Engineer ( PLC) - Poznań

    New