• Job offers
  • All offersWrocławOtherBot Designer
    Bot Designer
    New
    Other
    KRUK S.A

    Wrocław
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      AI

      regular

      Boty

    Job description

    Online interview

    Głównym celem stanowiska jest projektowanie i budowanie drzew dialogowych dla Voice i Chatbota, zbieranie i opracowywanie wymagań biznesowych oraz tworzenie dialogów, wdrażanie ich i utrzymywanie w dedykowanym narzędziu.

    Zakres obowiązków na tym stanowisku:

    • Projektowanie scenariuszy rozmów i ich ciągłe aktualizowanie oraz dopasowywanie do zmieniających się potrzeb Klientów, zmieniających się procesów i przepisów prawnych
    • Przeprowadzanie testów, badanie użyteczności systemu, analiza poprawności dialogów
    • Optymalizowanie działania Voice i Chatbot
    • Współpraca z działem IT w celu integracji bota z zewnętrznymi systemami
    • Współpraca z dostawcą systemu Voice i Chatbot w ramach poprawy i optymalizacji procesu

    Dołącz do nas, jeżeli:

    • Interesujesz się technologicznymi nowinkami, w szczególności z obszaru AI, automatyki i robotyki
    • Masz umiejętność analizy zagadnień logicznych, aby zrozumieć złożone procesy biznesowe i rozbić je na drobne części, czyli dobrać najlepsze odpowiedzi na każdym etapie rozmowy
    • Potrafisz redagować teksty i scenariusze dialogów dbając o poprawność językową
    • Stawiasz na dużą samodzielność w pracy i potrafisz się odnaleźć w dynamicznym środowisku
    • Świetnie wychodzi Ci planowanie i koordynowanie współpracy z kilkoma obszarami
    • Jesteś osobą kreatywną i potrafisz podejść niestandardowo do rozwiązywania problemów
    • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy z narzędziem Chat i/lub Voicebot
    • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji (praca w środowisku międzynarodowym)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczny czas pracy
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Możliwość udziału w ciekawych projektach
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii MyBenefit)
    • Możliwość wypożyczenia samochodu firmowego do użytku prywatnego

    Check similar offers

    ServiceNow Specialist

    New
    Britenet
    Undisclosed Salary
    Poznań
    MS Excel
    ServiceNow
    IT

    Bubble developer

    New
    BPMRIDERS
    2.54K - 3.81K USD
    Szczecin
    Fully remote
    API
    Automation Tools
    JavaScript

    Principal Backend Developer (Node.js)

    New
    Clurgo
    5.98K - 6.83K USD
    Fully remote
    Node.js
    TypeScript