• All offersWarszawaJSSenior Mobile Developer - React Native
    Senior Mobile Developer - React Native
    New
    JS
    kempuri

    Type of work
    Freelance
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      React Native

      master

    Job description

    Opis Stanowiska:

    Jako Senior React Native Developer będziesz pracować nad dużymi projektami, które bezpośrednio wpłyną na codzienne życie milionów użytkowników. Ty i Twój zespół będziecie nieustannie dążyć do opracowywania rozwiązań, które są nie tylko skuteczne, ale także innowacyjne, aby dostarczać produkt przewyższający oczekiwane wyniki. Stanowisko to jest zlokalizowane w Warszawie i wymaga obecności w biurze klienta jeden dzień w tygodniu.

    Twoje codzienne obowiązki:

    • Uczestnictwo w rozwoju globalnej aplikacji mobilnej dla międzynarodowej firmy detalicznej;
    • Praca zespołowa w środowisku Agile z innymi deweloperami oraz Product Ownerem;
    • Dostarczanie celów sprintu;
    • Przegląd kodu kolegów;
    • Udzielanie informacji zwrotnej na temat pracy wykonanej przez rówieśników, postępu projektu oraz operacji firmy w celu promowania ciągłego doskonalenia;
    • Utrzymywanie i poprawa technicznej jakości produktów software'owych.

    Wymagania:

    • 5+ lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania;
    • Silna znajomość React Native;
    • Autonomia, proaktywność i kreatywność;
    • Chęć tworzenia i rozwijania wysokiej jakości oprogramowania;
    • Dodatkowy atut: znajomość natywnego rozwoju mobilnego: iOS (Swift) & Android (Kotlin/Java).

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie maksymalnie 180 PLN netto za godzinę na umowę B2B;
    • Niepowtarzalna kultura korporacyjna;
    • Relaksująca atmosfera pracy;
    • Elastyczny harmonogram pracy;
    • Możliwości rozwoju zawodowego.