• Job offers
  • Regular Murex Integration
    New
    Analytics

    Regular Murex Integration

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      SQL

      regular

      XML

      regular

      XSLT

      regular

      Linux

    Job description

    Typ pracy: Zdalna lub hybrydowa z Warszawy

    Dlaczego warto wybrać tę ofertę?

    • Będziesz częścią projektu jednego z czołowych banków w Polsce
    • Dołączysz do organizacji, która nastawiona jest na podążanie za nowymi technologiami pojawiającymi się na rynku
    • Przed Tobą praca nad ambitnymi projektami o dużej skali, gdzie będziesz mieć przestrzeń do wykazania się
    • W projekcie mile widziane są nowe, świeże podejście i kreatywność
    • Społeczność JIT umili Ci czas podczas cyklicznych spotkań integracyjnych
    • Zyskasz możliwość uczestniczenia w Jit communities i szkoleniach, aby dalej rozwijać swoje umiejętności

    Projekt

    Projekt obejmuje analizę wymagań interesariuszy oraz dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań integracyjnych i funkcjonalnych dla systemu Murex w branży bankowej.

    Główne zadania

    • Analizowanie wymagań interesariuszy, formułowanie projektów i rozwiązań w celu spełnienia oczekiwań dotyczących integracji
    • Dostarczanie i wspieranie systemu Murex, zarządzanie jakością funkcjonalnej dostawy i zapewnienie prawidłowej implementacji
    • Przeprowadzanie różnych poziomów testów oraz udział w formalnych cyklach wydawniczych (SIT/UAT)
    • Komunikowanie zasad, standardów, wizji i planów działania interesariuszom oraz proaktywne rozwiązywanie pytań i problemów
    • Działanie jako zaufany doradca dla interesariuszy z obszaru biznesu i IT, pomagając w definiowaniu i dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań
    • Raportowanie postępów, problemów i blokad do menedżera oraz innych interesariuszy
    • Rozumienie wpływu nowych zmian na środowisko produkcyjne
    • Zapewnienie ścisłej współpracy wśród członków projektu
    • Pisanie nowych interfejsów przychodzących i wychodzących
    • Tworzenie nowych potwierdzeń
    • Konfigurowanie przepływów pracy przed transakcją

    Wymagane doświadczenie

    • Tytuł licencjata lub wyższy z ekonomii, finansów lub innej dziedziny ścisłej
    • Wiedza na temat najczęściej handlowanych instrumentów finansowych
    • Zdolność do pracy z detalami, szybka nauka i samodzielność
    • Minimum 3 lat doświadczenia jako analityk systemów integracyjnych/biznesowych lub konsultant/deweloper na platformie Murex
    • Doświadczenie w realizacji projektów w sektorze usług finansowych, preferencyjnie w bankowości inwestycyjnej i zarządzaniu ryzykiem
    • Solidne doświadczenie w zbieraniu i opracowywaniu wymagań oraz specyfikacji funkcjonalnych w ramach projektu
    • Ekspertyza w klasach aktywów Murex, w tym surowce i akcje
    • Zaawansowana znajomość modułu Murex MxML do konfiguracji złożonych przepływów MxML Exchange oraz rozwoju formuł
    • Znajomość frameworka przedtransakcyjnego oraz języka skryptowego MSL
    • Zaawansowana znajomość SQL
    • Biegłość w XML, XSLT, FpML i innych odpowiednich technologiach
    • Doświadczenie w systemach Linux/Unix (skrypty powłokowe, transfery plików itp.)
    • Doświadczenie w realizacji projektów oraz wdrażaniu i wsparciu Murex MX.3 w zakresie możliwości integracyjnych, w tym produktów liniowych i nieliniowych
    • Doskonała znajomość produktów rynków kapitałowych oraz powiązanych procesów Front-to-Back

    Technologie z jakimi będziesz pracować

    • Murex MxML
    • MSL (Murex Scripting Language)
    • SQL
    • XML
    • XSLT
    • FpML
    • Linux/Unix (shell scripting, file transfers)

    Klient – dlaczego warto wybrać akurat tego klienta z portfolio JIT?

    Nasz Klient jest jednym z czołowych banków w Polsce, charakteryzującym się imponującą historią oraz szerokim zakresem usług finansowych. Bank ten oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych, firm i instytucji. Klient może pochwalić się osiągnięciami, takimi jak: pionierskie wprowadzenie pierwszej karty kredytowej w Polsce, uruchomienie biura maklerskiego oraz innowacyjne zastosowanie biometrii w praktyce bankowej. Jako pierwsi umożliwili swoim klientom zakładanie konta osobistego za pomocą selfie. Klient aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy związane z nowoczesnymi technologiami, w tym sztuczną inteligencją, automatyzacją procesów, mobilnymi aplikacjami, biometrią twarzy i głosu, Big Data, nauką danych, a także architekturą i infrastrukturą systemów.

    O Jit Team

    The Human factor of IT – to nie tylko slogan, to filozofia. Fundamentem Jit Team są ludzie, dlatego to właśnie Was traktujemy priorytetowo. Zatrudniamy ponad 500 doświadczonych ekspertów. Tworzymy wysoko specjalizowane zespoły dla klientów z całego świata. Członkom zespołu oferujemy rozwojowe projekty, szeroki zakres benefitów oraz autorski program rozwoju zawodowego.

    Za naszą maksymą stoją, także działania charytatywne i edukacyjne. Wspieramy uczniów i studentów, przekazując sprzęt do nauki. Oferujemy staże ułatwiające rozpoczęcie kariery w IT. Wspieramy ratowników wodnych oraz szpitale, dostarczając potrzebne wyposażenie. Jesteśmy Polską firmą i dzielimy się tym, co osiągnęliśmy przez 14 lat działalności. Wspierając rodzime inicjatywy, dbamy o obieg dobrej energii.

    Check similar offers

    Analityk biznesowo-systemowy

    New
    Eyzee S.A.
    3.74K - 4.98K USD
    Poznań
    Fully remote
    PostgreSQL
    BPMN
    Enterprise Architect

    Analityk Systemowy

    New
    BlueSoft
    5.23K - 6.73K USD
    Wrocław
    Fully remote
    BPMN
    Confluence
    UML

    Analityk / Architekt Biznesowy - Obszar Zakupów i Finansów

    New
    Decerto
    3.77K - 5.02K USD
    Fully remote
    Analiza Biznesowa