• Job offers

    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Mandate
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Bazy Danych

      junior

      Git

      junior

      Symfony

      junior

      Docker

      junior

      PHP 8

      junior

      API

      junior

      PHP 7.x

      junior

      Laravel

      nice to have

    Job description

    Online interview

    💻 Innovation Software to około 30-osobowy Software House z Wrocławia specjalizujący się w tworzeniu od podstaw, utrzymywaniu i rozwijaniu zaawansowanych aplikacji webowych, systemów i aplikacji mobilnych. Znajdziesz u nas projekty dla klientów z różnych branż (np. e-commerce, logistyka, produkcja & przemysł, farmacja, usługi, motoryzacja, SaaS), z Polski, ale też zza granicy. Mamy też na koncie kilka projektów wymyślonych w pełni przez nasz zespół ✨

    👉 Pracujemy w 100% zdalnie w niewielkich, multidyscyplinarnych zespołach, gdzie każdy z jego członków i członkiń ma realny wpływ na finalny kształt dowożonych rozwiązań. Dlatego...

    🤓 ...Do naszego zespołu szukamy osób, które przede wszystkim:

    • chcą się stale rozwijać i są otwarte na nowe tematy
    • umieją pracować w 100% zdalnie, jednocześnie utrzymując wysoką motywację do działania i dowożenia wysokiej jakości
    • podchodzą w sposób odpowiedzialny do swojej codziennej pracy, potrafią dostrzegać obszary do poprawy w swoim działaniu jak i naszym i dążyć do doskonałości
    • rozumieją, jak ich praca wpływa na biznes - nasz oraz klienta(-ki) i potrafią dostrzec szerszy kontekst oraz "łączyć kropki"
    • potrafią współpracować z innymi członkami/członkiniami zespołu, zarówno technicznymi, jak i nietechnicznymi
    • umieją przyjmować i przekazywać konstruktywny feedback
    • potrafią zadbać o ciągłą komunikację w obrębie zespołu, a jednocześnie nie potrzebują organizować calla odnośnie każdego małego tematu - nie lubimy spotkaniozy/zdzwonkozy

    ⬇️ Jeżeli widzisz w tym siebie, zobacz niżej jakich kompetencji oczekujemy pod kątem tego konkretnego stanowiska ⬇️

    Must-have

    • pierwsze doświadczenie w pracy w projektach IT lub kilka konkretniejszych projektów w portfolio
    • PHP 7.X, 8.X
    • framework Symfony
    • bazy danych (głównie MySQL)
    • Git
    • metodyka TDD, dobre praktyki pisania kodu (KISS, DRY, YAGNI, SOLID)
    • podstawowa/teoretyczna znajomość Dockera
    • umiejętność komunikacji z API innych systemów,

    Nice-to-have

    • otwartość na inne technologie/znajomość: Laravel, React, React Native
    • znajomość/otwartość na programowanie Mobile/Front-end

    Twoje zadania

    • budowa i rozwijanie zaawansowanych aplikacji webowych dla Naszych Klientów(-ek)
    • współpraca z innymi Developerami(-kami) i Testerami(-kami) w ramach 3-4 osobowych Zespołów
    • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej projektu wraz z Zespołem
    • przestrzeganie dobrych praktyk pisania kodu (KISS, DRY, YAGNI, SOLID, inne)
    • wsparcie w przeprowadzaniu code review

    Co dostaniesz w zamian?

    • sprzęt - możesz pracować na swoim lub dostaniesz od nas wszystkie potrzebne narzędzia - w zależności od Twoich preferencji i potrzeb
    • licencję PHPStorm i inne licencje, jeśli będą Ci potrzebne
    • dostęp do platformy do nauki języka angielskiego, dofinansowanie do karty sportowej, budżet szkoleniowy
    • płatne dni wolne (max. 24 po okresie próbnym - do ustalenia)
    • podwyżkę zaraz po okresie próbnym (3 miesiące), a następnie co roku
    • pracę w 100% zdalną, elastyczną, z dowolnego miejsca - możesz dostosować tryb pracy pod siebie i nie ma problemu, jeżeli w ciągu dnia musisz wyjść załatwić swoje prywatne sprawy
    • współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
    • możliwość rozwoju w kierunku eksperckim w danej dziedzinie (Mid/Senior) lub liderskiej (Tech Lead)

    Proces rekrutacji w Innovation

    • Max. 30-minutowa ankieta dot. doświadczenia, umiejętności i oczekiwań względem współpracy. Jeżeli po Twoim CV stwierdzimy, że potencjalnie możemy się dogadać, dostaniesz od nas formularz z pytaniami, które pozwolą nam to lepiej ocenić.
    • Zadanie rekrutacyjne (max. 3h). Do wykonania asynchronicznie. Chcemy sprawdzić Twoje umiejętności praktyczne na podstawie zadania powiązanego stricte z tym, za co będziesz u Nas odpowiedzialny(-a).
    • Rozmowa techniczna z CTO/Tech Leadem i HRBP, ukierunkowana na pogłębione pytania techniczne oraz omówienie zadania.
    • Witamy w Innovation!

    Wygląda ciekawie? Nie czekaj, APLIKUJ!

    All offersWrocławPHPJunior PHP Developer

    Check similar offers

    Mid Full Stack PHP Developer

    New
    Centrum Medyczne Luxmed
    Undisclosed Salary
    Lublin
    PHP 7.x
    Git
    jQuery

    1.78K - 2.29K USD
    Fully remote
    Bazy Danych
    PHP 8
    API

    Backend Developer (project contract)

    New
    Flying Bisons
    4.07K - 5.09K USD
    Wrocław
    Fully remote
    RESTful API
    SQL
    Polish