• Expert Java Developer w Tribie Aplikacji Bankowości Codziennej, Kredytów i Ubezpieczeń
    New
    Java

    Expert Java Developer w Tribie Aplikacji Bankowości Codziennej, Kredytów i Ubezpieczeń

    Warszawa
    4 310 - 6 084 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    ING Bank Śląski

    Sprawdź jak wykorzystujemy technologie, które znasz w dużej organizacji finansowej. Nasza praca? Budowanie banku przyszłości.

    Company profile

    Tech stack

      Java EE

      master

      Java

      master

      Spring Boot

      master

      Microservice Architecture

      advanced

      MySQL

      advanced

      Oracle

      regular

      Apache Kafka

      regular

      Flink

    Job description

    Online interview

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Lokalizacja: Warszawa (hybrydowo)

    Wynagrodzenie: 17000 zł - 24000 zł brutto

    O zespole:

    Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu w Tribe Aplikacji Bankowości Codziennej, Kredytów i Ubezpieczeń zajmującego się optymalizacją procesów hipotecznych. Poszukujemy specjalistów/specjalistek, którzy wesprą nas w realizacji innowacyjnych projektów związanych z obsługą kredytów hipotecznych i procesami z nimi związanymi.

    Praca w naszym zespole pozwala na podnoszenie kompetencji poprzez uczenie się od siebie nawzajem i wymianę doświadczeń, wymaga również elastyczności i otwartości na zmiany inicjowane przez konkurencyjny i dynamiczny rynek bankowy.

    Jesteśmy software hous’em z licencją bankową - modernizujemy starsze aplikacje lub zastępujemy je całkiem nowymi rozwiązaniami korzystając z najnowszych technologii, również rozwiązań chmurowych.

    To właśnie w naszym departamencie utrzymujemy i rozwijamy szeroki, zintegrowany ekosystem mojeING, z którego codziennie korzysta kilka milionów klientów i klientek indywidualnych naszego banku.

    Bankowość elektroniczna ING jest uważana za jedną z najlepszych aplikacji bankowych o czym świadczą przyznawane nam nagrody - w ostatnim czasie zdobyliśmy już po raz trzeci nagrodę w konkursie Mobile Trends Awards za rozwój naszej aplikacji, zaawansowane funkcje oraz innowacyjne podejście do obsługi klientów i klientek przez platformę mobilną.

    Twoje zadania

    • rozwijasz i projektujesz rozwiązania informatyczne
    • bierzesz udział w opracowywaniu architektury systemów i projektów technicznych
    • integrujesz rozwiązania z wewnętrznymi systemami banku oraz zewnętrznymi systemami dostawcy usługi
    • optymalizujesz aplikację w szczególności pod kątem zapewnienia wysokiej dostępności i minimalnych opóźnień
    • tworzysz oprogramowanie uwzględniającego aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
    • tworzysz dokumentację techniczną
    • uczestniczysz we wszystkich fazach cyklu rozwojowego produktu
    • przeprowadzasz testy autorskie wytworzonego oprogramowania oraz bierzesz udział we wzajemnym przeglądzie oprogramowania stworzonego w zespole
    • tworzysz testy jednostkowe
    • wspierasz produkcyjnie aplikację

    Nasze oczekiwania

    • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
    • bardzo dobrze znasz podstawowe wzorce projektowych
    • bardzo dobrze znasz Javę EE i Spring Boota
    • masz doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji Java w architekturze microservice
    • posiadasz doświadczenie z bazami danych MySQL, MSSQL, Oracle
    • znasz IntelliJ IDEA
    • masz doświadczenie z zagadnieniami Continous Delivery i Continuos Delivery (GIT)
    • potrafisz pracować ze strumieniowym przepływem danych (Flink, Kafka)
    • znasz architekturę event-driven
    • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

    To oferujemy

    • Pracę w dojrzałym biznesowo i technologicznie ponad 1000-osobowym Pionie IT, w którym razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
    • Kompleksowy rozwój kompetencji w zakresie wytwarzania oprogramowania, bezpieczeństwa IT, metodyki DevOps poprzez udział w projektach m.in. dotyczących migracji naszych środowisk i aplikacji do chmury publicznej
    • Zdalny/hybrydowy tryb pracy
    • Niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu „Bring Your Own Device”
    • Dostęp do platform edukacyjnych m.in. Microsoft ESI, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
    • Współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
    • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
    • Karty sportowe (Medicover Sport i Multisport) i kafeterię benefitową na punkty
    • Dodatkowe dni wolne
    • Program Poleceń Pracowniczych ze świadczeniem pieniężnym
    • Możliwość skorzystania z autorskich kosztów uzyskania przychodu (do 70%) za wkład twórczy w rozwój oprogramowania
    • Atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów

    Check similar offers

    SRE Senior Engineer

    New
    Altimetrik Poland
    6.85K - 7.67K USD
    Fully remote
    SRE
    Java
    English

    Senior Java Developer

    New
    in4ge sp. z o.o.
    5.07K - 6.85K USD
    Fully remote
    Hibernate
    Spring
    Java

    Senior Java Engineer (Kafka)

    New
    7N
    6.6K - 7.67K USD
    Fully remote
    Java
    Spring
    Amazon AWS