• All offersKatowiceDevOpsExpert DevOps Engineer - Cross Platform Team
    Expert DevOps Engineer - Cross Platform Team
    New
    DevOps
    ING Bank Śląski

    Katowice
    3 042 - 7 099 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Sprawdź jak wykorzystujemy technologie, które znasz w dużej organizacji finansowej. Nasza praca? Budowanie banku przyszłości.

    Company profile

    Tech stack

      redhat

      master

      CoreOS

      master

      Ansible

      advanced

      SaltStack

      advanced

      Satellite

      advanced

      Bash

      advanced

      Python

      advanced

      OpenShift

      nice to have

      Prometheus

      Cloud

    Job description

    Online interview

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Lokalizacja: Warszawa lub Katowice (praca hybrydowa - 2 dni w tygodniu w biurze, stacjonarna)

    O zespole:

    Poszukujemy specjalistów oraz ekspertów do zespołu, który jest zróżnicowany zarówno pod względem obsługiwanych technologii, jak i poziomu doświadczenia. Pracując z nami będziesz miał/miała okazję zdobywać nowe doświadczenia u boku kolegów i koleżanek specjalizujących się w technologiach RedHat (OS, OpenShift, JBOSS), F5 load balancing, Apache NiFi, Apache TOMCAT, ELK Stack w środowisku chmury prywatnej. Naszym obszarem odpowiedzialności jest również przygotowywanie środowiska pracy aplikacji pracujących w chmurze publicznej m.in., Google Cloud Platform. Jeżeli czujesz, że to Twój świat to dołącz do nas!

    Twoje zadania

    • utrzymywanie środowisk produkcyjnych i nie produkcyjnych dla wiodących platform
    • zapewnienie dostępności, wydajności oraz bezpieczeństwa wspieranych technologii i rozwiązań
    • obsługa błędów platformowych i procesowych
    • integracja rozwiązania z innymi systemami banku
    • rozwijanie obecnych i udział we wdrażaniu nowych technologii
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji

    Nasze oczekiwania

    • znajomość RedHat OS, CoreOS (certyfikaty RHCSA lub wyższy)
    • sprawne poruszanie się w świecie konteneryzacji
    • doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją środowisk (Ansible, SaltStack, Satellite itp.)
    • znajomość Bash, Python
    • wiedza w obszarze protokołów sieciowych oraz REST API
    • umiejętność automatyzacji codziennych czynności administratorskich
    • samodzielność i otwartość na ciągłe doskonalenie
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Mile widziane

    • wiedza z zakresu OpenShift, Prometheus, Grafana, Elastic Stack, Terraform
    • znajomość wirtualizacji (Hyper-V, KVM)
    • doświadczenie w pracy z chmurą publiczną (GCP i/lub Azure)
    • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów komputerowych

    To oferujemy

    • Pracę w dojrzałym biznesowo i technologicznie ponad 1000-osobowym Pionie IT, w którym razem z nami będziesz tworzyć rozwiązania dla nowoczesnej bankowości
    • Kompleksowy rozwój kompetencji w zakresie wytwarzania oprogramowania, bezpieczeństwa IT, metodyki DevOps poprzez udział w projektach m.in. dotyczących migracji naszych środowisk i aplikacji do chmury publicznej
    • Zdalny/hybrydowy tryb pracy
    • Niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, to dajemy taką możliwość w ramach programu „Bring Your Own Device”
    • Dostęp do platform edukacyjnych m.in. Microsoft ESI, Udemy Business, eTutor oraz dofinansowanie niezbędnych szkoleń technicznych
    • Współpracę we wzajemnie uczących się społecznościach programistycznych, analitycznych, testerskich, Women in Tech, w tym pracę z mentorami i uczenie się na stażu towarzyszącym
    • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, platformę Mindgram, Pracowniczy Program Emerytalny i Program Profilaktyki Onkologicznej
    • Karty sportowe (Medicover Sport i Multisport) i kafeterię benefitową na punkty
    • Dodatkowe dni wolne
    • Program Poleceń Pracowniczych ze świadczeniem pieniężnym
    • Możliwość skorzystania z autorskich kosztów uzyskania przychodu (do 70%) za wkład twórczy w rozwój oprogramowania
    • Atrakcyjne konkursy z nagrodami i rabaty do wybranych sklepów

    All offersKatowiceDevOpsExpert DevOps Engineer - Cross Platform Team

    Check similar offers

    Senior DevOps Eng

    New
    Equiem
    6.85K - 7.61K USD
    Katowice
    Fully remote
    CI/CD
    CDK
    Amazon Web Services

    Platform Engineer

    New
    SE Ranking
    Fully remote
    Docker
    CI/CD
    DevOps

    DevOps Engineer (Azure)

    New
    Connectis
    7.61K - 9.13K USD
    Fully remote
    Azure
    Grafana
    Prometheus