• Job offers

    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Java

      regular

      React

      regular

      JavaScript

      regular

      Spring

      regular

      Hibernate

      regular

      SQL/NoSQL

      regular

      Angular

      junior

      Jenkins

      junior

      Kubernetes

      junior

    Job description

    Online interview

    Warszawa / Zdalnie

    Everything is possible with the right people

    In4ge jest firmą rekrutacyjną, w której wierzymy, że wszystko jest możliwe dzięki odpowiednim ludziom. Naszym celem jest połączenie najbardziej utalentowanych pracowników z odpowiednimi firmami, tworząc synergiczne relacje, które przyczyniają się do wzrostu i sukcesu każdej ze stron. Uważamy, że prawdziwą wartość stanowią ludzie pracujący wspólnie w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.

    Główne obowiązki:

    • Projektowanie i rozwijanie aplikacji, implementacja nowych funkcjonalności (frontend i backend).
    • Testowanie oprogramowania, debugowanie kodu i udoskonalanie bieżącej infrastruktury.
    • Zapewnienie poprawnej dokumentacji i współpraca z zespołem w celu zarządzania projektem.
    • Współpraca z programistami, testerami, specjalistami ds. baz danych i innymi zespołami w celu zapewnienia skutecznego rozwoju aplikacji.
    • Rozwiązywanie problemów i naprawa błędów, które pojawiają się w aplikacji.
    • Wspieranie i poprawa wydajności aplikacji.

    Wymagania:

    • Min 5-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu.
    • Praktyczna znajomość technologii React / Angular (min. 3 lata).
    • Bardzo dobra znajomość Javy oraz Spring Boot (min. 3 lata).
    • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych.
    • Wykształcenie wyższe informatyczne.
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B2).
    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

    Tech Stack: Java, Spring Boot, Spring Framework, React.js, Angular

    Mile widziane: Jenkins, Kubernetes

    Oferujemy:

    • Możliwość bycia częścią międzynarodowych projektów.
    • Ambitne i rozwojowe projekty.
    • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia.
    • Dostęp do najnowszych technologii.
    • Praca w systemie zdalnym lub hybrydowym.

    Jak wygląda proces rekrutacyjny in4ge?

    Nasz proces rekrutacyjny jest transparentny i skoncentrowany na znalezieniu odpowiedniego kandydata dla naszych klientów. Składając aplikację, możesz liczyć na nasz obiektywizm, szacunek i pełny profesjonalizm.

    Czekamy na Twoje CV.

    We connect you with the right people

    Check similar offers

    Java Developer – Learn and Grow into Big Data

    New
    Datumo
    2.78K - 4.04K USD
    Rzeszów
    Fully remote
    SQL
    JVM
    Java

    Mid Full Stack React / Java Developer

    New
    Centrum Medyczne Luxmed
    Fully remote
    JUnit
    React
    Spring 5

    Programista WebMethods (Szyna Danych)

    New
    Antal Sp. z o.o.
    0.028K - 0.035K USD
    Fully remote
    Unix
    ESB
    SOA

    Full-Stack Software Developer with Java focus in Catena-X ecosystem (All Genders)

    New
    Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    Java
    JavaScript
    Python

    Java Trading Systems Developer

    New
    Bank of Montreal, via Vistulo
    5K - 5.76K USD
    Wrocław
    Fully remote
    Teamwork
    Programming
    Java