• Job offers
  • C++ Senior Developer - Programista C++
    New
    C

    C++ Senior Developer - Programista C++

    Bielsko-Biała
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      C++

      advanced

      Qt5

      regular

      QML

      regular

      Linux

      regular

      Qt

    W imieniu naszej Firmy HR SIGMA Agencji Pośrednictwa pracy poszukuję do zespołu naszego Klienta programisty z doświadczeniem w C++ oraz QT, który dołączy do zespołu specjalizującego się w rozwijaniu oprogramowania wbudowanego do zarządzania urządzeniami wydającymi.

    Siedziba firmy: Bielsko-Biała praca hybrydowa

    Senior Developer C++ / QT

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała ( praca hybrydowa )

    Twoje obowiązki:

    • Rozwój i utrzymanie oprogramowania
    • Implementacja nowych funkcjonalności
    • Debugowanie i optymalizacja kodu
    • Współpraca z testerami i projektantami

    Kluczowe technologie:

    • C++
    • QT 5 (oraz nowsze
    • QML
    • Linux

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w programowaniu w C++
    • Znajomość frameworka QT i QML
    • Praktyczna znajomość systemu Linux
    • Umiejętności analitycznego myślenia i logicznego rozwiązywania problemów

    Jeśli jesteś doświadczonym programistą, jesteś zmotywowany, kreatywny i gotowy na nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu!

    Jeśli jesteś pasjonatem programowania i chcesz pracować nad ciekawymi projektami w dynamicznym zespole, zapraszamy do aplikowania!

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres: magdalena.krzepina@hrsigma.pl.

    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Agencja Pracy HR SIGMA z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Kustronia 39 (dalej ...more

    Check similar offers

    Developer C++/C#

    New
    JOYNEXT
    1.76K - 3.27K USD
    Siemianice
    C++
    Windows
    Linux

    Senior Software Engineer in Automotive Domain

    New
    EPAM Systems
    Undisclosed Salary
    Poland (Remote)
    Fully remote
    Automotive
    C
    Automotive SPICE

    Senior C++ Developer

    New
    RITS Professional Services
    8.8K - 10.1K USD
    Katowice
    Fully remote
    C++