• All offersPoznańAI/MLWdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code
    Wdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code
    New
    AI/ML
    HR Shapers

    Poznań
    1 779 - 2 796 USDNet/month - B2B
    1 271 - 1 652 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      PHP

      advanced

      BPMN2

      regular

      SQL

    Job description

    Online interview

    Naszym klientem jest firma z pasją do innowacji i kreatywnego produktu do marketingu. Od lat dostarczają klientom rozwiązania IT, w zakresie efektywności zarządzania procesami w przedsiębiorstwach. W zawiązku z rozwojem firmy, poszukują osobę na stanowisko Wdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code.

    To oferujemy?

    ·       pracę w trybie hybrydowym 1 dzień w biurze 4 dni w domu

    ·       pracę zdalną jeśli mieszkasz po za okolicami Poznania, w biurze widzimy się wówczas tylko 1 raz w miesiącu

    ·       inwestycję w Twój rozwój w kierunku BPM (szkolenia, certyfikaty)

    ·       jasne zasady współpracy

    ·       pracę przy wielu bardzo ciekawych, innowacyjnych i zaawansowanych projektach

    ·       rozbudowany onboarding

    ·       elastyczne godziny pracy

    ·       możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem doświadczonych programistów

    ·       świetną atmosferę

    ·       możliwości rozwoju (ścieżka rozwoju w zależności od stażu pracy)

    ·       benefity: system premii motywacyjnych, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    ·       benefity w zależności od stażu pracy

    ·       karta Lunch Pass / Flexi Pass lub Multisport do wyboru

    Twój zakres obowiązków:

    ·       przeprowadzanie analizy wdrażanych procesów zakończonej projektem technicznym

    ·       przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej

    ·       konfiguracja procesów, prace programistyczne w zakresie MS SQL lub PHP

    ·       testy, wnioski z testów, wdrożenie poprawek

    ·       budowanie własnych kompetencji w zakresie architektury/narzędzi/wzorców/dobrych praktyk BPM/Workflow

    Nasze wymagania:

    ·       ukończone studia wyższe

    ·       przynajmniej 1 rok doświadczenia w prowadzeniu analiz

    ·       doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem

    ·       znajomość BPMN 2.0.2

    ·       znajomość języka SQL

    ·       znajomość języka PHP

    ·       kreatywność i chęć poszukiwania nieszablonowych rozwiązań

    ·       chęć rozwijania się w kierunku platform Low Code

    ·       średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    ·       znajomość jQuery, CSS, JavaScript

    ·       znajomość procesów biznesowych takich jak:

    ·       Proces faktur kosztowych

    ·       Proces korespondencji przychodzącej i wychodzącej

    ·       Proces wniosków urlopowych

    ·       Procesy nadgodzin i wyjść prywatnych

    ·       Procesy umów

    All offersPoznańAI/MLWdrożeniowiec – Programista Systemu Low Code

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Please be informed that the data controller is _____BUSINESS CORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ__ (hereinafter...more

    Check similar offers

    Platform Engineer

    New
    Avenga
    7.69K - 8.12K USD
    Fully remote
    Kubernetes
    CICD tooling
    Docker

    MLOps Engineer

    New
    deepsense.ai
    5.59K - 8.14K USD
    Fully remote
    Python
    Cloud
    Terraform

    Junior Research Engineer (Learning to Rank)

    New
    Allegro
    Warszawa
    Deep Learning
    Python

    AI Consultant

    New