• Job offers
  • All offersFałkowoAdminAdmin IT
    Admin IT
    New
    Admin
    HOLO Vectors

    Admin IT

    1 525 - 2 288 USDGross/month - Permanent
    1 525 - 2 288 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Windows

      regular

      iOS

      regular

      Confluence

    Job description

    Kim jesteśmy?

    Tworzymy zespół profesjonalistów z dziedziny inżynierii i medycyny, których wyróżnia specjalistyczna wiedza, ale przede wszystkim zaangażowanie i ciekawość wobec nowoczesnych technologii. Jesteśmy przekonani, że połączenie pasji i innowacyjnego podejścia sprawiają, że nasza praca ma autentyczną wartość dla świata medycznego. Dążymy do tego, by HOLO vectors, było wsparciem na każdym etapie kariery medyka – od studenta medycyny po doświadczonego lekarza praktyka. Naszym celem jest stworzenie rozszerzonej rzeczywistości, która sprosta oczekiwaniom placówek medycznych oraz stanie się integralnym elementem każdej sali operacyjnej. Nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań ma konkretny kierunek: poprawę jakości opieki zdrowotnej i przyczynienie się do postępu w dziedzinie medycyny.

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie serwerów
    • Kontrola infrastruktury IT
    • Administracja sprzętem oraz prowadzenie inwentaryzacji
    • Konfiguracja sprzętu
    • Obsługa systemu zgłoszeń i wsparcia technicznego dla pracowników
    • Wprowadzanie procesów usprawniających obsługę firmy
    • Prowadzenie zadań z zakresu instalacji i utrzymania oraz konfiguracji aplikacji
    • Wdrażanie procedur zabezpieczeń

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w administrowaniu systemami
    • Doświadczenie w obsłudze komputerów z systemem Windows oraz iOS
    • Zdolność analizy i rozwiązywania problemów technicznych
    • Odpowiedzialność
    • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
    • Dyspozycyjność
    • Dokładność

    To oferujemy:

    • kafeterię MyBenefit
    • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
    • darmowe lunche w biurze
    • 2 godziny tygodniowo na edukację i poszerzenie swoich umiejętności w ramach czasu pracy
    • firmową biblioteczkę
    • wsparcie merytoryczne w wykonywaniu zadań
    • współpraca z doświadczonymi specjalistami
    • możesz pracować nad innowacyjnym, całkiem nowym produktem, zmieniającym standardy pracy w opiece zdrowotnej

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Klauzula informacyjna HOLO vectors Sp. z o.o. Zgodnie z art. 13 RODO informujemy: 1. Kto jest administratorem Pani/Pana ...more

    Check similar offers

    Administrator Systemów Informatycznych

    New
    Fiberhost
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    PHP
    Git
    SQL

    Database Administrator for Oracle & Microsoft-SQL-Server

    New
    FIEGE Sp. z.o.o.
    4.07K - 4.58K USD
    Poznań
    Fully remote
    Oracle
    MS SQL
    Azure

    Experienced IT Operations Administrator (Cloud / on Premise)

    New
    DHC Business Solutions
    Undisclosed Salary
    Rzeszów
    Fully remote
    Terraform
    Microsoft Azure
    Cloud

    Administrator Office 365/Azure

    New
    BCF Software Sp. z o.o.
    2.64K - 3.05K USD
    Poznań
    Powershell
    Office 365

    Windows BI Platform Administrator

    New
    DXC Technology
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    Virtualization
    Windows Administration
    Active Directory