• Job offers

    Full-time
    Experience
    C-level
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Windows

      regular

      Linux

      regular

      Ubuntu

      regular

      Red Hat

      regular

      MySQL

      regular

      Oracle

      regular

      MS Server

      regular

      Microsoft Azure

      nice to have

      AWS

    Jeśli masz doświadczenie w pracy jako Administrator IT, zarządzałeś też już zespołem ludzi i uważasz, że potrafisz delegować zadania i weryfikować ich realizację, to być może znalazłeś ofertę szytą na miarę! Szukamy osoby, która jako Starszy Administrator będzie koordynatorem pracy zespołu administratorów odpowiedzialnych za reorganizację, utrzymanie i rozwój architektury systemu złożonego z własnego ERP, WMS i aplikacji webowych, w tym kluczowego sklepu internetowego B2B. Jesteśmy jednym z głównych graczy na rynku części samochodowych. Działamy w kilku krajach poprzez 30 własnych przedstawicielstw. Na rynek dostarczamy setki tysięcy produktów.

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie pracą podległych administratorów – koordynacja pracy, przydzielanie zadań, kontrola realizacji.
    • Obsługa systemu zgłoszeń i wsparcia technicznego dla pracowników firmy w biurze i pracujących zdalnie.
    • Koordynacja procesu budowy nowej infrastruktury IT firmy, w tym serwerów fizycznych i wirtualnych oraz sieci (LAN, WAN, WiFi, VoIP).
    • Konfiguracja, instalacja i utrzymanie systemów operacyjnych Linux i Windows.
    • Monitorowanie wydajności systemów oraz diagnozowanie i rozwiązywanie problemów.
    • Wdrażanie procedur zabezpieczeń oraz aktualizacji systemów.
    • Nadzór nad procedurami tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych po awarii.
    • Tworzenie dokumentacji dotyczącej konfiguracji systemów i procedur rozwiązywania problemów technicznych.
    • Współpraca z zespołem developerów w celu optymalizacji infrastruktury.
    • Ścisła współpraca z Project Managerem i Biurem Projektów przy realizacji kolejnych projektów i optymalizacji.

    Nasze oczekiwania:

    • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem administratorów.
    • Umiejętności managerskie, w szczególności delegowania zadań, podziału obowiązków, weryfikacji ich realizacji, ale także rozwiązywania konfliktów.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dokładność i zaangażowanie.
    • Doświadczenie w tworzeniu architektury systemów informatycznych.
    • Doświadczenie w administrowaniu systemami serwerowymi Windows i ich usługami, znajomość koncepcji systemu Windows, domen, Active Directory i ich interakcji ze sprzętem, systemami operacyjnymi, siecią, centrum danych i oprogramowaniem aplikacji.
    • Zaawansowana znajomość systemu Windows i Linux, biegła znajomość obsługi dystrybucji Linux, takich jak Red Hat, Ubuntu i inne.
    • Dogłębna znajomość protokołów TCP, IP, HTTP i innych protokołów sieciowych, firewalli, DNS, DHCP i innych usług sieciowych.
    • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle, MySQL, MS Server.
    • Umiejętność pisania skryptów (PowerShell, Terraform, Ansible, JavaScript) dla SDN, automatyzacja infrastruktury za pomocą API.
    • Znajomość rozwiązań pamięci masowej wysokiej dostępności, rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, NAS.
    • Praktyczna wiedza z zakresu konteneryzacji (Kubernetes, Docker).
    • Zdolność analizy i rozwiązywania problemów technicznych.

    Mile widziane:

    Microsoft Azure, AWS

    Technologie, z jakich korzystamy:

    Windows Server, Linux, Zabbix, Grafana, Wazuh, Fortigate/Microtik, Brocade, IIS, Git, TFVC, AzureDevops, Cloudflare, Hyper-V, Proxmox, Apache, Active Directory, Oracle, MySQL, MS SQL, ERP.

    To oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B.
    • Pracę w modelu hybrydowym (po zakończonym okresie wdrożenia).
    • Możliwości rozwoju.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Dofinansowanie pakietów sportowych.
    • Ubezpieczenie grupowe

    Check similar offers

    Administrator IT

    New
    CCL Specialty Cartons Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Sopot
    Amazon AWS
    Active Directory
    API

    Administrator Systemów Sieciowych (Linux)

    New
    Diagnostyka S.A.
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Linux
    English
    MySQL

    Experienced IT Operations Administrator (Cloud / on Premise)

    New
    DHC Business Solutions
    Undisclosed Salary
    Rzeszów
    Fully remote
    Ansible
    Databases

    Cassandra Admin/DBA with Cassandra

    New
    DCV Technologies
    5.53K - 6.29K USD
    Warszawa
    Cassandra
    MongoDB

    Infrastructure and Operations Manager

    New
    GetResponse S.A.
    5.81K - 8.45K USD
    Poznań
    Fully remote
    Team Management
    DevOps
    English