• Job offers

    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Jenkins

      advanced

      OpenStack

      advanced

      RedHat Linux

      advanced

      Ansible

      advanced

      CentOS

      advanced

      Azure

      advanced

      GitLab

      advanced

      Linux

      advanced

    Job description

    Online interview

    Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Administrator Linux. Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w usługach IT.

    Kogo szukamy?

    Must Have:

    • Dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje: Red Hat, CentOS, Oracle Linux) - co najmniej 5 lat doświadczenia
    • Znajomość administracji bazami danych (preferowane: PostgreSQL, Oracle, MariaDB)
    • Znajomość zagadnień sieciowych
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (czytanie dokumentacji, kontakt z klientem)
    • Znajomość Ansible

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w dowolnym języku programowania
    • Znajomość Azure, OpenStack, GPC
    • Znajomość Red Hat Satellite, Red Hat Automation Platform
    • Znajomość narzędzi deweloperskich, takich jak Gitlab, Jenkins, Sonar, Nexus
    • Doświadczenie z Kubernetes
    • Certyfikaty: RHCE, Azure, Google Cloud, Oracle, ITIL, CCNP

    Twoje obowiązki:

    • Wspieranie zespołu programistów i klientów w projektowaniu, instalowaniu i utrzymywaniu infrastruktury oraz procesów CI/CD
    • Dostarczanie i utrzymywanie narzędzi na potrzeby zespołu programistów
    • Tworzenie dokumentacji systemu i infrastruktury (głównie do użytku wewnętrznego)
    • Wspieranie zespołu pierwszej linii i tworzenie procedur
    • Optymalizacja wydajności
    • Administrowanie systemami w infrastrukturze własnej i klienckiej, usługami w chmurze i bazami danych
    • Tworzenie i utrzymywanie środowisk testowych i produkcyjnych
    • Automatyzacja (Ansible)
    • Reagowanie na awarie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
    • Zapewnienie bieżącego wsparcia technicznego dla użytkowników systemu i infrastruktury

    Jeśli jesteś zainteresowany - śmiało, aplikuj!

    Check similar offers

    Microsoft Infrastructure 3rd Level Specialist

    New
    DSV ISS
    Warszawa
    Network Protocols
    DHCP
    DNS

    Administrator IT

    New
    CCL Specialty Cartons Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Analityczne Myślenie
    Bazy Danych
    Bash

    Specjalista ds. utrzymania systemów i aplikacji IT

    New
    Emitel S.A.
    Undisclosed Salary
    Katowice
    Elasticsearch
    Kibana
    IoT