• Job offers

    Starszy Administrator (Inżynier Sieci LAN/WAN)

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      BGP

      advanced

      OSPF

      advanced

      IPsec

      advanced

      LAN

      advanced

      Cisco

      advanced

      Red Hat

      advanced

      VXLAN

      regular

      English

      nice to have

    Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa/praca hybrydowa

    Zakres zadań:

    • Rozwój i utrzymanie infrastruktury sieciowej,

    • Utrzymanie systemów IT związanych z działaniem infrastruktury sieciowej,

    • Utrzymywanie i rozwijanie systemów stałego monitoringu infrastruktury sieciowej,

    • Udział w procesach projektowych, zakupowych, planowaniu cyklu życia i modernizacja sprzętu oraz współpraca z dostawcami,

    • Utrzymywanie zgodności środowiska z wymaganiami bezpieczeństwa oraz zgodności z regulacjami i dobrymi praktykami stosowanymi w instytucjach finansowych.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym,

    • Minimum 3 lat doświadczenia w zakresie administrowania infrastrukturą sieciową,

    • Zaawansowanej wiedzy w zakresie BGP, OSPF,

    • Zaawansowanej wiedzy w zakresie IPSec, SSL, VxLAN,

    • Zaawansowanej wiedzy w zakresie Firewall, Proxy, Loadbalancer, NAT, DNS, ACL),

    • Znajomości zagadnień związanych z usługami sieciowymi chmurze (preferowany Azure),

    • Znajomości zagadnień synchronizacji czasu PTP/NTP, zarządzania serwerami czasu,

    • Doświadczenia ze środowiskiem Cisco (IOS, IOS-XE, IOS-NXOS), Fortinet, F5, Cisco ASA, Cisco  Firepower,

    • Znajomości środowisk linux (RedHat) w obszarze dostarczania i integracji usług sieciowych,

    • Umiejętności automatyzacji konfiguracji z wykorzystaniem narzędzi typu: ansible, terraform, shell,  python będzie dodatkowym atutem,

    • Wiedzy na poziomie CCNP,

    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    • Ciekawą pracę w sercu rynku kapitałowego,

    • Możliwość rozwoju zawodowego,

    • Atrakcyjny system wynagradzania,

    • Dostęp do szkoleń, konferencji,

    • Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,  PPE),

    • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez link

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

    Check similar offers

    Internal Trainer

    New
    DPDgroup IT Solutions
    2K - 3.01K USD
    Warszawa
    Communication Skills
    Training methods
    English

    Administrator Aplikacji

    New
    Asseco Data Systems
    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    Java
    Unix
    Windows

    Administrator IT

    New
    CCL Specialty Cartons Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdynia
    Amazon AWS
    Active Directory