• Job offers
    New
    PM

    IT Project Manager

    Katowice
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Project Management

      advanced

      Analiza Biznesowa

      regular

      Agile

      regular

      Scrum

      regular

      AI

      nice to have

      Machine Learning

    Job description

    Online interview

    W GlobKurier.pl naszą misją jest cyfryzacja branży transportowej i logistycznej!

    Według FT1000 Financial Times 2023 i 2024, jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce w branży Transport & Logistics!

    Wpieramy inicjatywy prospołeczne tj. Fundację Rozwoju Kardiochirurgii.

    Dołącz do nas i buduj z nami lidera rynku :)

    Zakres zadań i obowiązków obejmuje:

    • Opracowywanie konceptów biznesowo-technicznych nowych i zmienianych funkcjonalności w programach.
    • Koordynowanie działań wszystkich uczestników projektu.
    • Rozwijanie i optymalizacja metodyki prowadzenia projektów oraz prowadzenie związanej z nią dokumentacji.
    • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonymi ramami czasowymi, budżetem oraz wymaganiami klienta.
    • Efektywna współpraca z zespołami technicznymi.
    • Nadzór nad terminowym i prawidłowym dostarczaniem projektów.
    • Raportowanie z postępu pracy nad projektami.
    • Udział w projektach IT w roli Analityka Biznesowego / Project Managera.
    • Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym.
    • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań biznesowych.
    • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność.
    • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań.
    • Prowadzenie spotkań warsztatowych z klientem wewnętrznym i dostawcami.

    Wymagania

    • Doświadczenie w roli analityka biznesowego, project managera w projektach IT / e-commerce / logistyka.
    • Doświadczenie w tworzeniu produktów w oparciu o wymagania klienta.
    • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołami projektowymi oraz podwykonawcami, w tym planowanie, harmonogramowanie, alokacja zasobów oraz monitorowanie postępu.
    • Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT.
    • Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium odbiorców.
    • Znajomość modelowania otoczenia i procesów biznesowych.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się.
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (PMI / PRINCE2 / Agile/Scrum).
    • Znajomość aspektów związanych z projektami dofinansowanymi.

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie obszarem AI.
    • Doświadczenie w produkcyjnym wykorzystaniu ML/AI.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie.
    • Dofinansowanie zajęć sportowych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • brak dress code’u
    • parking dla pracowników

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Grupa ZNatury Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Bogucicka 6 (dalej ja...more

    Check similar offers

    Scrum Master

    New
    CODA100
    5.46K - 7.28K USD
    Poznań
    Fully remote
    Agile
    Scrum

    Technical Project Manager

    New
    Physitrack
    5.41K - 6.5K USD
    Londyn
    SQL

    Project Manager

    New
    STX Next
    Fully remote
    Contact with a client
    Team Management
    Agile

    Product Manager

    New
    Handsoncode Sp. z o.o.