• All offersKrakówJSMid Fullstack Developer (Next.js+Nest.js, US Product)
    Mid Fullstack Developer (Next.js+Nest.js, US Product)
    New
    JS
    From Poland With Dev

    Kraków
    2 033 - 3 050 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    100% naszych klientów pochodzi z polecenia, dzięki czemu starannie dobieramy projekty, w których pracujemy. Cenimy zdrowe relacje i work-life balance. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

    Company profile

    Tech stack

      Nest.js

      regular

      TypeScript

      regular

      Next.js

      regular

      React

      regular

      AWS

      junior

      Express.js

      junior

      REST API

      junior

      SQL

      junior

      material UI

      nice to have

    Job description

    Online interview

    WAŻNE: Ta oferta dotyczy współpracy full-time na okres 6 miesięcy z możliwością długofalowej kontynuacji. Dołączenie do projektu nie powinno nastąpić później niż od początku listopada.

    Szukamy ambitnego i nastawionego na rozwój Fullstack Developera, który ma za sobą pierwsze komercyjne doświadczenia i nie boi się wyzwań w dynamicznym środowisku.

    Tworzymy stale rozwijający się produkt e-learningowy z Teksasu. Korzystają z niego amerykańskie instytucje i firmy z wielu branż, m.in. usługowej, medycznej i cybersecurity. Zespół techniczny jest międzynarodowy (6 osób z Polski) i składa się w sumie z ok. 10 osób (CTO, programiści, analityk biznesowy i QA).

    W tym projekcie na pewno docenisz:

    • możliwość ciągłego rozwoju i nauki od bardziej doświadczonych członków zespołu oraz “on the job” (m.in. Łukasz, Krzysiek, Daniel, Omar, czy Junaid)
    • udział w projekcie greenfieldowym (budowanie nowej aplikacji)
    • proaktywne proponowanie własnych rozwiązań i pomysłów
    • mały, zgrany, wydajny team, który stawia na konkrety i brak korpo-formalności
    • świetny tooling i narzędzia niezbędne do efektywnej pracy.

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie fullstackowe (TypeScript)
    • dobra znajomość React/Next.JS i strategii renderowania
    • znajomość NestJS oraz Express.js
    • doświadczenie w pracy z AWS (m.in. Cognito, S3, SQS, Lambda, AWS Aurora/RDS)
    • umiejętność pisania testów jednostkowych i e2e oraz znajomość narzędzi do testowania pokrycia kodu
    • doświadczenie w projektowaniu i korzystaniu z RESTful API oraz tworzeniu dokumentacji API
    • znajomość ORM oraz umiejętność pisania zapytań SQL
    • orientacja na bezpieczeństwo, optymalizację i dobre praktyki
    • umiejętność pracy zespołowej, ale także samodzielność, odpowiedzialność i proaktywne podejście
    • dostępność w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo) i otwartość na pracę w godzinach popołudniowo-wieczornych (max do 19-20)
    • swobodny język angielski (umożliwiający czynny udział w spotkaniach)
    • mile widziane: Material UI, certyfikaty AWS.

    Główne zadania:

    • przez większość czasu praca nad rozwojem nowej aplikacji (greenfield)
    • w razie konieczności analiza istniejącego kodu (legacy) w celu implementacji nowych funkcji
    • pisanie testów i udział w code review
    • udział w niezbędnych spotkaniach (pracujemy w scrumie).

    Oferujemy:

    • work-life balance
    • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MultiSport, angielski z native speakerem oraz inne) przy długofalowej współpracy
    • wysoką kulturę organizacyjną i używanie narzędzi ułatwiających pracę
    • wynagrodzenie godzinowe: 45-70 PLN netto+VAT B2B
    • w określonych sytuacjach dopuszczamy możliwość zawarcia innych form umowy
    • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

    Nasz proces rekrutacji:

    • zadanie rekrutacyjne
    • wstępna rozmowa z HR
    • rozmowa techniczna
    • finalne spotkanie z CTO oraz Tech Leadem.

    O From Poland With Dev

    Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako “team extension”, będąc pełnoprawnymi członkami projektów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

    Zapraszamy - aplikuj również bez CV. Napisz do Eli w razie pytań bądź wątpliwości.

    All offersKrakówJSMid Fullstack Developer (Next.js+Nest.js, US Product)

    Check similar offers

    Web Developer

    New
    BOLD PL
    2.47K - 2.98K USD
    Fully remote
    Polish
    English
    React

    Magento 2 Front-end Developer REGULAR

    New
    creativestyle
    2.29K - 3.81K USD
    Kraków
    Fully remote
    JavaScript
    TypeScript
    CSS

    React Native Developer (project contract)

    New
    Flying Bisons
    4.58K - 6.1K USD
    Kraków
    Fully remote
    TypeScript